Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8321
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Majowy weekend (dosyć) spokojny

Czwartek, 4 maja 2017, 8:46
Aktualizacja: 8:49
Autor: 112
Region: Majowy weekend (dosyć) spokojny
Fot. Archiwum
Mimo znacznie zwiększonego ruchu pojazdów, liczba zdarzeń drogowych w regionie nie była większa, niż w dni robocze. W tym czasie doszło do jednego wypadku i 25. kolizji.

- Do wypadku doszło 2 maja br. około godziny 14.50 w Karpaczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 78-letni kierujący pojazdem marki Peugeot najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności podczas skrętu w lewo i wymusił pierwszeństwo 42-letniemu rowerzyście. W wyniku zdarzenia cyklista trafił do szpitala. Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Jeleniogórscy policjanci prowadząc wzmożone działania kontrolne ujawnili i zatrzymali trzy osoby, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu, zatrzymali trzech kierujących, którzy naruszyli sądowe zakazy kierowania pojazdami, ukarali mandatami 214 kierujących, za różne wykroczenia, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości. Funkcjonariusze zatrzymali 15 praw jazdy kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o co najmniej 51 km, zatrzymali 24 dowody rejestracyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group