Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 9432
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Maggie QS wystąpi w „Muflonie”

Czwartek, 17 listopada 2011, 14:02
Aktualizacja: 14:02
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Maggie QS wystąpi w „Muflonie”
Fot. Organizator
W sobotę, 19 listopada, o godz. 18.00 w MDK „Muflon” odbędzie się koncert Małgorzaty Kuś, znanej również jako Maggie QS, która uczestniczyła w programie telewizyjnym „.The Voice of Poland”. Bilet kosztuje 10 zł.

Małgorzata Kuś wychowała się w Kamieńcu Ząbkowickim i jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Kilara w klasie skrzypiec w Dzierżoniowie. Skończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Laureatka finału „Szansy na sukces” w 2001 z piosenką „Jaka róża taki cierń” Edyty Geppert. Aktorka warszawskiego teatru muzycznego „Studio Buffo” pod kierownictwem Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosy (przedstawienia-musical „METRO” , „Tyle miłości”, „Grosik”). Aktorka Warszawskiego Teatru Muzycznego „VivaArt” pod kierownictwem Andrzeja Strzeleckiego (przedstawienia „Złe Zachowanie” polska wersja „Ain’t misbehaving”).

Jest również założycielką dziecięcej grupy „Studio VoTaKt” i autorką przedstawienia „Głośmy Miłość” w 30 osobowym składzie. Od 2007 roku artystka nowojorskich scen muzycznych (projekty: grupa wokalno-taneczna „SpotLight” na Broadwayu, musical „Victor Woo- The Average Asian American” nagrodzony dwoma nagrodami za najlepszą muzykę i teksty oraz choreografię na International Fridge Festival w New York , czy ostatnio The Beatnick Cafe, musical reprezentujący „the beat generation” z Sheila Jordan w głównej roli .

Współpracowała, występowała i nagrywała z artystami takimi jak Clarence Spady, Shaila Jordan, Jordan Batiste, Darion James, Bill Sims, B. Darius, Lily Howard, Ellis Hooks czy Richard Lee. Ostatnio wystąpiła w programie muzycznym TVP “The Voice of Poland”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
420
Puzyńska Katarzyna
34%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
34%
 
Głos ulicy
Złota rybka
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wysłali oferty do 100 najbogatszych Polaków
 
Kultura
Juwenalia – elektroniczna sobota
 
Kultura
Ciekawie w Muzeum Karkonoskim
 
Kultura
Wyjątkowe filmy w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Biegali na Zabobrzu
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group