Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6406
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ma dopiero 16 lat i na koncie szereg kradzieży

Niedziela, 17 lutego 2013, 6:51
Aktualizacja: 7:25
Autor: 112
Przed sądem rodzinnym odpowie 16–latek, który ma na swoim koncie co najmniej siedem przestępstw, których dopuścił się na terenie gminy Podgórzyn. Jak ustalili policjanci, chłopak kradł żeliwne pokrywy studzienek oraz włamywał się do samochodów. Obecnie przebywa w jednym z ośrodków wychowawczych, gdzie trafił decyzją sądu za podobne czyny.

- Chłopak od grudnia ubiegłego roku do stycznia 2013 roku dopuścił się na terenie gminy Podgórzyn co najmniej siedmiu przestępstw – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - 16-latek ukradł 32 żeliwne pokrywy studzienek o wartości kilku tysięcy złotych oraz ukradł 12 żeliwnych grzejników na szkodę mieszkańca gminy Podgórzyn. Ponadto ma on na koncie trzy włamania do samochodów oraz dodatkowo dwie kradzieże – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci ustalają okoliczności tej sprawy, a pokrzywdzeni szacują poniesione straty. Okazało się, że nieletni wszystkich tych przestępstw dopuścił się będąc na przepustce z ośrodka bądź w trakcie ucieczki z niego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group