Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9003
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziwiszów: Łysogórki finiszowały

Środa, 28 września 2011, 14:21
Aktualizacja: 14:23
Autor: MDvR
Dziwiszów: Łysogórki finiszowały
Fot. użyczone
Finał Łysogórek MTB 2011 został rozegrany 25 września przy pięknej pogodzie. Po raz piąty gościliśmy na Łysej Górze rowerowych zapaleńców. Odbyła się kolejna sympatyczna impreza, integrująca kolarzy i nie tylko – nie brakowało bowiem kibiców, w Góry Kaczawskie przyjeżdżają miłośnicy kolarstwa całymi rodzinami.

Łysogórki istnieją wiele lat (od 2002 roku). Właśnie w niedzielę dobiegła końca ta popularna w Kotlinie Jeleniogórskiej seria zawodów. Pięć wyścigów cross-country za nami. Przez całe lato na starcie gromadzili się zawodnicy z Jeleniej Góry i innych miast dolnośląskich, jak również tak odległych jak Gdańsk, Kwidzyń czy Kutno. Nie zabrakło także naszych najbliższych sąsiadów – Czechów. Wszystko co dobre - jakoś się szybko kończy. Organizatorzy już teraz zapraszają na następny – X z kolei cykl, który zorganizują w przyszłym – 2012 roku.

Na zakończenie wyniki 5 edycji: w poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Marcin Kondoł, Weronika Mikołajczyk, Michał Lubieniec, Jakub Marchewka, Agnieszka Szwinta, Adrian Tyszecki, Dominika Niemiec, Łukasz Ryż, Anna Szwinta, Krzysztof Tyszecki, Maria Tyszecka i Zdzisław Pichulak. W klasyfikacji „OPEN” na pierwszym miejscu uplasowali się ex aequo: Dominika Niemiec i Agnieszka Szwinta. Przez Łysogórki przewinęło się w tym roku w poszczególnych zawodach cyklu ponad stu zawodników. Szczegółowe wyniki (także zdjęcia i film) znajdują się na stronie wyścigu - www.aesculap.karr.pl.

Film z wyścigu

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group