Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6124
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LVII Sesja Rady Miejskiej Jeleniej Góry na żywo

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 30 czerwca 2014, 9:36
Aktualizacja: 9:41
Autor: RED
Fot. admin
Transmisja dzięki Strimeo.tv.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~Do Mroza K. 30-06-2014 12:07
Radny Mróz zrzędzi, że nie ma w sprawozdaniu porównann w dochodach i wydatkach do lat poprzednich. To bardzo xle świadczy o panu panie radny Mróż, że trzeba panu przypominac o tych sprawach. Powinien je mieć pan w małymn palcu. Ale ich pan nie ma, bo jest pan słabym radnym. Kolka uwag odnośnie zrzędzenia radnego na temat inwestycji. Pan panie Mróz nigdy nie prowadził żadnych inwestcji i daj Boże, by pan tego nie robił na terenie miasta. Na temat inwestycji może wypowiadac sie osoba, która zrealizowała jakakolwiek inwestycję. Pan nie ma tych doświadczeń. No może poza zanwestowaniem w gwóźdź do krzyża i wbiciem tego gwoździa ,nielegalnie, w ścianę sali posiedzeń Rady Miasta.
~Do radnego S 30-06-2014 12:30
Wysłuchałem pana panie Szymański i rece człowiekowi opadaja jak pana sie słucha. Pana zdaniem rola przewodniczacego Komisji Kultury sprowadzać sie powinna do prokuratorskiego niemal nadzoru pana nad problemami jeleniogorskiej kultury. Usiłuje pan obejść szerokim łukiem pańską odpowiedzialność za stan jeleniogórskiej kultury. To pan jest najbardziej odpowiedzialny za nią. Niech pan poczyta w słowniku języka polskiego od czego pochodzi słowo radny. Radny powinien radzić nad poprawieniem istniejacego stanu. A więc od radnego wymaga sie dużo więcej niż to sobie pan zaplanował. Wymaga się wiele własnej inwencji, pomysłów i twórczej pracy.
~ 30-06-2014 12:42
ten tego tamtego :) to owo i wsio jedno, tu też albo tam, obiektywnie, subiektywnie słuchajcie bo profesor on doszedł i liczył i był oczywiście tego typu warunkiem komfortu. Tych i te:) - A ja się pytam co to są te złotousty panie Tomera????
~Do Sajnoga 30-06-2014 13:03
Mój drogi panie Sajnog. Prezydent Zawiła zakończył z sukcesem wszystkie inwestycje w mieście. To jego i tylko jego sukces. Pańska wciekłość z tego powodu jest niezrozumiała. Jeśli chodzi o opinie mieszkańców to mieszkańcy bardzo boja się pańskiego powrotu dp władzy.
~ 30-06-2014 13:13
Prezydent zaciesza, dobry "Pan" przytuli do serca każdego nawet oponenta, który mu prawdę wygarnie. Widać,że głównie szkolił się w demagogi, a jak mawiał Erazm z Rotterdamu, ryczytatorzy, mają taką naturę,że potrafią prowadzić wywód godzinami i nic konkretnego nie powiedzieć. :) Czekamy na wybory - wyborcy zagłosują już na innego człowieka. Pozdrowienia z Jeleniej Góry
~ 30-06-2014 13:15
Deszcz pada Jelenia Góra płacze...
~ 30-06-2014 13:22
Po przegranych wyborach M.Zawiła pojedzie na wakacje do Etiopii robić szlachetną politykę prowizorki, zaniedbań i dawania dobrej miny do złej gry... Za te lata brakoróbstwa powinno się zabrać pensję, a nie ją podwyższać. Radny Sajnog dobrze, to określił. Co do SLD niech się nie bawi w ballady i romanse z PO i niech nie wygrywa akordów niby refleksyjnych (troska o niby bieżący stan), bo im dłużej ta władza będzie w ratuszu i bardziej będziecie się dystansować od nazwania rzeczy po imieniu tym gorzej i dla was.
~pronto 30-06-2014 18:46
A propo pytania radnego K.Mroza - Miasto chce się pozbyć kłopotu i obciążyć mieszkańców kosztami eksploatacji tych dróg .Prosty sposób na pozbycie się kłopotu .Póżniej powiedzą ludziom ,to Wasza droga i sami sobie naprawiajcie .
~grom 30-06-2014 20:36
Panie M. Zawiła ma pan czelność znowu startować w wyborach na prezydenta ? Jak panu nie wstyd ? Jak pan zamierza dalej pogrążać ludzi biednych, emerytów i rencistów ? Podwyższył pan czynsze w mieszkaniach komunalnych o 60% - dobrze pan się z tym czuje ? My pana już nie chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~gluś 1-07-2014 17:22
może trochę młodszej krwi w następnej radzie a Pan Sarzyński powinien chyba już przejść na zasłużoną emeryturę

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group