Sobota, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 5367
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Mazowiecki: Łukasz Włoch znowu na trasie

Piątek, 13 maja 2011, 17:50
Aktualizacja: Sobota, 14 maja 2011, 11:23
Autor: MDvR
Rajd Mazowiecki: Łukasz Włoch znowu na trasie
Łukasz Włoch szykuje się do Rajdu Karkonoskiego (10–12 czerwca)
Fot. archiwum
Przed jeleniogórskim pilotem Łukaszem Włochem kolejny start, 14 maja wraz Adam Marciniakiem wystartują Peugeotem 206 RC w Rajdzie Mazowieckim zaliczanym do Rajdowego Pucharu Polski.

Rajd na Mazowszu uznany jest za jeden z najszybszych w polskim kalendarzu, samochody osiągają prędkości ponad 200km/h. Szybkie rajdy pasują jeleniogórskim zawodnikom, w poprzednich latach triumfowali tam m.in. Łukasz Szterleja i Marek Gieruszczak. Miejmy nadzieję że i tym razem puchar trafi do Jeleniej Góry.

Łukasz to jeden z bardziej doświadczonych pilotów, kiedyś był konkurentem mojego brata. Znany jest z tego że się nie poddaje i liczy się dla niego sportowy wynik. Takiego pilota potrzebuje. Na co dzień sam pilotuje swojego brata, teraz sam będę słuchał jak dyktuje Łukasz, damy z siebie wszystko – wyznaje Adam Marciniak.

Jesteśmy po zapoznaniu z trasą, organizator wytyczył nowe odcinki w okolicach Kozienic. Są to bardzo szybkie i zdradliwe trasy. Z pewnością bardziej techniczne niż w poprzednich edycjach w których startowałem. Przy bardzo dużej prędkości trzeba utrzymać idealną linię toru jazdy. Z Adamem fajnie mi się współpracuje, może dlatego że sam jest pilotem. Cały zespół jest pozytywnie nastawiony i co najważniejsze zgrany. Już niedługo mój ukochany Rajd Karkonoski więc trzeba się „odrdzewić” przed występem na własnym terenie. Chciałbym podziękować firmom Opony Marciniak M drive AM brakes i autoauto.pl, są to prawdziwi pasjonaci sportu bez których nasze starty byłyby w sferze marzeń – dodaje Łukasz Włoch.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group