Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7124
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Łukasz Włoch: Będziemy walczyć

Niedziela, 22 listopada 2009, 18:30
Aktualizacja: Wtorek, 24 listopada 2009, 10:50
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Łukasz Włoch: Będziemy walczyć
Czy Rajd Karkonoski zniknie z rajdowej mapy Polski? Najlepszy w Polsce rajd jest bardzo zagrożony (piszemy o tym w osobnym artykule). Kibice i uczestnicy rajdów nie kryją rozgoryczenia.

Serce się kraja. Nie mogę pojąć takiej decyzji głównej komisji sportu samochodowego. Rajd Karkonoski został najlepiej oceniony w wielu kategoriach przez zawodników. Widzę ile serca wkłada Marek Kisiel dyrektor i wszystkie osoby, które są zaangażowane w organizacje.
Mamy najlepsze trasy w Polsce i zarazem najlepszą bazę hotelowo turystyczną. Taki rajd to naprawdę wielka promocja regionu i miasta. Tak właśnie powstał słynny rajd Monte Carlo w uśpionym okresie turystycznym był jedynym źródłem utrzymania dla hotelarzy i restauratorów. Najbardziej boli to że rajd do Mistrzostw Polski będzie rozgrywany w Czechach i druga eliminacja na Słowacji. Nie wiem kto ma w tym interes aby odsunąć nas od organizacji i zniszczyć taki wielki projekt. Wiem na pewno, że będziemy walczyć do końca o utrzymanie rajdu na poziomie Mistrzostw Polski. Przy takim potencjale organizacyjnym śmiało możemy myśleć o awansie do Mistrzostw Europy.
W tym roku rajd był zaliczany do pucharu Łużyc w którym uczestniczyli sąsiedzi z Czech i Niemiec. Nie pozwólmy sobie odebrać naszej dumy z 25letnią tradycją. Nasz rajd jest po biegu Piastów i Tour de Pologne największą imprezą w regionie. – opowiedział Jelonce, Łukasz Włoch, wielokrotny uczestnik rajdowych Mistrzostw Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1152
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group