Zalogowanych: 21

IV liga: Lotnik przywiózł trzy punkty z Nowej Rudy

Piątek, 28 sierpnia 2015, 14:56
Aktualizacja: 14:57
Drugą wygraną z rzędu w IV lidze odniósł beniaminek rozgrywek Lotnik Jeżów Sudecki. Podopieczni Marka Herzberga po wygranej 4:2 z Chrobrym II Głogów, tym razem pokusili się o pełną pulę w konfrontacji z innym beniaminkiem Piastem Nowa Ruda.

Jeżowianie pokonali na wyjeździe Piast 2:1 strzelając wszystkie gole w tym pojedynku. Na 1:0 Lotników wyprowadził już w 9. minucie Mateusz Dregan. Po zmianie stron padły jeszcze dwa trafienia. W 73. minucie niefortunnie swojego bramkarza pokonał Tomasz Madej i zrobiło się 1:1. Goście do końca walczyli o zwycięskiego gola i to się udało. W 87. minucie swoją premierową bramkę dla Lotnika zdobył Julian Rudnicki pokonując bramkarza rywali precyzyjnym strzałem głową.

Piast Nowa Ruda - Lotnik Jeżów Sudecki 1:2 (0:1)

Lotnik: Maćkowski, Góral, Kocot, Kierlik, Madej, Białkowski, Lis (46' Niemirski), Masel (20' Górgul), Pieńkowski (89' Sobczak), Suchanecki (90' Wyka), Dregan (15' Rudnicki)