Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 5246
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Listy do Rady – okręg nr 4 (aktualizacja 2)

Wtorek, 18 września 2018, 9:03
Aktualizacja: Niedziela, 23 września 2018, 7:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Listy do Rady – okręg nr 4 (aktualizacja 2)
Fot. archiwum
Poniżej prezentujemy listy kandydatów ostatniego okręgu w Jeleniej Górze, czyli nr 4, w którym do "zgarnięcia" jest 6 mandatów.

KWW Huberta Papaja „Zadbajmy o miasto”:
1. Zbigniew Ładziński (69)
2. Dorota Czekaj (52)
3. Alicja Szklarska (67)
4. Danuta Kucharzyk-Płachciak (53)
5. Kamil Łabieniec (32)
6. Agnieszka Kumek-Łozińska (49)
7. Marcin Sidziński (27)
8. Włodzimierz Śniatecki (60)

KKW Platforma Obywatelska Nowoczesna „Koalicja Obywatelska”:
1. Konrad Sikora (37)
2. Anna Bałkowska (71)
3. Sebastian Kalisz (43)
4. Maciej Kaczor (37)
5. Justyn Bilski (40)
6. Agnieszka Burda (44)
7. Beata Sosulska-Baran (44)
8. Gabriela Zawiła (59)

KW Prawo i Sprawiedliwość:
1. Jarosław Tarnowski (40)
2. Anna Korneć-Bartkiewicz (35)
3. Danuta Sobińska (63)
4. Szymon Wyszyński (34)
5. Łukasz Tuszyński (68)
6. Magdalena Jaroszewicz (47)
7. Wiktor Wasiucionek (60)
8. Marcin Kaflik (45)

KKW SLD „Lewica Razem”:
1. Robert Obaz (45)
2. Paweł Drewniak (35)
3. Krzysztof Moździerski (57)
4. Janina Lozer (65)
5. Paweł Rabczyński (53)
6. Marzena Koszela-Marczenko (41)
7. Magdalena Hryniewicz (35)
8. Mateusz Ciepiela (33)

KWW Jeleniogórzanie Eksperci Społecznicy:
1. Dawid Jezierski (37)
2. Paweł Staworzyński (40)
3. Zdzisława Wiśniewska (68)
4. Marcin Roszak (37)
5. Tomasz Tomalak (47)
6. Jadwiga Perwenis (63)
7. Anna Daskalakis (51)
8. Anna Bieniek-Wilk (40)

KW Demokracja i Sprawiedliwość:
1. Arnold Graf von Weltze (59)
2. Bogumiła Baryła (70)
3. Zbigniew Milczanowski (57)
4. Janina Silicka (81)
5. Janina Grzegorczyk (75)
6. Maciej Rusek (61).

Okręg nr 4 obejmuje ulice: Goduszyńska, Cinciały, Gminna, Graniczna, Kruszwicka, Ludowa, Łąkowa, Nadbrzeżna od nr 33 do końca, Objazdowa, Orkana, Panieńska, Przesmyk, Tkacka, Wolności od nr 94 do nr 194a (parzyste) i od nr 95 do nr 191 (nieparzyste), Wigury, Żwirki, Żeromskiego, Alejka Andrzeja Dziedziula, Bulwar Piotra Łazarkiewicza, Cervi, Fabryczna, Gimnazjalna, Kryniczna, Kubusia Puchatka, Leśnicza, Park Zdrojowy, Parkowa, Plac Kombatantów, Plac Piastowski, Plac Zdrojowy, Marysieńki Sobieskiej, Solankowa, Staromiejska, Ks. Piotra Ściegiennego, Wazów, Wodna, Wolności od nr 236 do nr 268 (parzyste) i od nr 251 do nr 297 (nieparzyste), Źródlana, Barlickiego, Daniłowskiego, Bohaterów Września 1939 Roku, Dwudziestolecia, Podgórzyńska, Nad Stawami, Wolności nr: 299, 303, 303a, 303b, 303c, 305, 305a, 305b, 305c, 307, 309, Berenta, Błękitna, Diamentowa, Hirszfelda, Kamienna, Koralowa, Krośnieńska, Lelewela, Łabska, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Pck, Pogodna, Promienna, Przesmyckiego, Radosna, Rotmistrza Jana Ładosia, Rubinowa, Rudawska, Sieroszewskiego, Słoneczna, Struga, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa, Wróblewskiego, Zielona, Cmentarna, Ceglana, Cicha, Dworcowa, Francuska, Granitowa, Harcerska, Izerska, Junaków, Kowalska, Kasprzaka, Leśna, Malinnik, Michejdy, Pionierska, Poprzeczna, Sołtysia, Spokojna, Spacerowa, Strzelecka, Szrenicka, Sokoliki, Śnieżna, Wojewódzka, Wolności od nr 196 do nr 234 (parzyste) i od nr 193 do nr 249 (nieparzyste), Widok, Brezy, Bilewicza, Czarnieckiego, Cieplicka od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 80 (parzyste), Dąbrowskiej, Grochowiaka, Juszczaka, Krasińskiego, Narutowicza, Nerudy, Niemcewicza, Przybyszewskiego, Pułaskiego, Picassa, Plac Cichy, Staszica, Starzyńskiego, Stęczyńskiego, Tabaki, Ujejskiego, Zamoyskiego, Zakopiańska, Cieplicka od nr 81 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 82 do nr 104 (parzyste), Dolnośląska, Fałata, Miłosza, Orla, Rataja, Sadowa, Wita Stwosza, Dworska, Jagiellońska, Korfantego, Książęca, Lubańska, Mieszka I, Przechodnia, Rzemieślnicza, Sprzymierzonych, Sowińskiego, Sobieszowska, Św. Jadwigi Śląskiej, Zjednoczenia Narodowego, Asnyka, Akacjowa, Brzechwy, Brzozowa, Cieplicka od nr 106 do nr 192 (parzyste) i od nr 97 do końca (nieparzyste), Chopina, Chałubińskiego od nr 1 do nr 6, Conrada, Dembowskiego, Ignacego Domeyki, Heweliusza, Ks. Antoniego Kamińskiego, Kolejowa, Kamiennogórska, Kusocińskiego, Księżycowa, Leśmiana, Liczyrzepy, Łazienkowska, Makuszyńskiego, Miła, Nałkowskiej, Osiedle Żeromskiego, Pakoszowska, Polna, Romera, Reymonta, Sabały, Sportowa, Sienkiewicza, Świerkowa, Ks. Józefa Tischnera, Topolowa, Zapolskiej, Żabia, Bema, Cieplicka od nr 194 do końca (parzyste), Chałubińskiego od nr 7 do końca, Pod Chojnikiem, Bronisława Czecha, Karkonoska od nr 1 do nr 85, Młyńska, Marusarzówny, Ogrodowa, Sądowa, Przerwy-Tetmajera, Zamkowa, Agnieszkowska, Karkonoska od nr 86 do nr 119, Kręta, Michałowicka, Myśliwska, Narciarska, Saneczkowa, Turystyczna, Wczasowa, Zarzeczna.

Twoja reakcja na artykuł?

14
37%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
8%
Smuci
1
3%
Złości
20
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group