Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 13996
Zalogowanych: 113
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Listopadowy Muzyczny Czwartek

Poniedziałek, 24 listopada 2025, 14:45
Aktualizacja: 14:49
Autor: KARR
Jelenia Góra: Listopadowy Muzyczny Czwartek
Fot. KARR

W czwartek 20 listopada w Galerii Karkonoskiej odbył się kolejny koncert z cyklu Muzyczne Czwartki. Tym razem młodzi artyści z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze zaprezentowali program pt. „Pan listopad gra…”.

Publiczność mogła wysłuchać różnorodnych utworów w wykonaniu uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem i emocjami zaprezentowali swoje muzyczne umiejętności, a każdy ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.

"Bardzo cieszy nas, że kolejne koncerty z cyklu Muzycznych Czwartków przyciągają tak wielu rodziców i mieszkańców. To ważne, że uczniowie mogą tu stawiać swoje pierwsze kroki na scenie i zdobywać doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości." – mówi Hubert Papaj, Prezes Zarządu Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Dziękujemy za to muzyczne popołudnie i już dziś zapraszamy na kolejny koncert, który odbędzie się 17 grudnia, tym razem w środę. Do zobaczenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
641
Tak
38%
Nie
56%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
 
Aktualności
Targi zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Mieszkańcy Siedlęcina są dumni – mają swoją Miss
 
Kryminał
Oszuści "na wnuczka" zatrzymani przez policję
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group