Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8010
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Licytuj bombki – pomagaj dzieciom

Piątek, 5 grudnia 2008, 20:13
Aktualizacja: Sobota, 13 grudnia 2008, 14:36
Autor: Mar
REGION: Licytuj bombki – pomagaj dzieciom
bombka nr 01 – autor Ewa Nowak 1 oferta licytujący pragnie zachować anonimowość 200 zł
Fot. Mar
Po raz czwarty „zagra” Fundacja Jeleniogórska Akcja Bezpieczna Droga, której duchem sprawczym jest społecznik Mariusz Synówka. Fundacja organizuje aukcję świątecznych bombek. Dzieł niezwykłych i unikatowych, które wyszły z rąk miejscowych artystów.

-Kilka lat temu pomyślałem, żeby zorganizować akcję podobną do Orkiestry Owsiaka, oczywiście z zachowaniem wszystkich proporcji, w jeleniogórskiej skali.– wyjaśnia M. Synówka – poprosiłem artystów o pomalowanie świątecznych ozdób, a aukcję bombek przeprowadziliśmy na Allegro pod hasłem Uśmiech Dziecka. Z zebranych pieniędzy kupiliśmy pompy infuzyjne dla oddziału dziecięcego jeleniogórskiego szpitala.
Kolejne grudniowe licytacje i do szpitala trafiły w sumie trzy pompy infuzyjne, trzy inhalatory ultradźwiękowe oraz pulsoksymetr.

Za pieniądze z tegorocznej aukcji na naszym portalu Jelonka.com, fundacja kupi pompy kroplówkowe dla oddziałów: dziecięcego i neonatologii.
- Licytacja potrwa do środy, do godziny 20. Mam nadzieję, że zbierzemy pieniądze na ten cel – mówi Mariusz Synówka.
Bombki pomalowali, Paweł Trybalski, Lidia Trybalska, Bogumiła Twardowska-Rogacewicz, Ewa Nowak, Vitali Mkrchan, Miranda Gal, Olga Bochajewska, Małgorzata Głownia, Vladimir Vilenchyts, Alicja Płaskoń oraz Polka mieszkająca w Peru, Barbara Cabrera.
-Dla mnie niezwykle krucha materia, jej delikatność zmusza do olbrzymiej uwagi w czasie malowania – powiedział nam Paweł Trybalski – namalowałem ptaka, który narodził się w mojej wyobraźni. To mój dar dla wszystkich małych pacjentów.

Jak licytować?
W galerii zdjęć znajdzie się wykaz bombek wraz z ceną i informacją o autorze. Cena wywoławcza każdej z nich wynosi 100 zł. Licytować można telefonicznie – od wtorku do piątku w godz. 9.00–13.00 pod nr tel. 075 75 444 00, a po godz. 13.00 i w weekend na nr kom. 0 502 038 313 podając numer wybranej bombki, cenę, dane osobowe i telefon kontaktowy. Oferty zawierające powyższe informacje można składać również drogą e–mailową na adres jelonka@jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group