Sobota, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5858
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lewica: głosujcie na nas! O fałszu konkurentów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 18 listopada 2010, 12:59
Aktualizacja: Piątek, 19 listopada 2010, 7:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
– Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Mamy realny program i zapewniamy stabilność samorządu i brak sporów – przekonywali dziś kandydaci Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy spotkali się z dziennikarzami na ostatniej przez pierwszą turą wyborów konferencji prasowej.

Andrzej Gorzałczyński z SLD podkreślił, że środowisko jest pewne, iż będzie jeszcze jedna konferencja przed drugą turą, do której – ma nadzieję – wejdzie kandydat lewicy Sylwester Urbański. Gościem specjalnym konferencji był poseł Janusz Krasoń, szef dolnośląskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Jak podkreśliła Grażyna Malczuk, szefowa Powiatowej Rady SLD i jednocześnie liderka listy partii do sejmiku województwa dolnośląskiego, kampania lewicy była szczera i nie zawierała pustych obietnic. Kandydatka wytknęła politycznym konkurentom hipokryzję zarzucając im deklaracje o niepartyjności pod partyjnymi szyldami.

– Jak to się stało, że ekipa obecnie sprawująca władzę przez cztery lata nie wybudowała żłobka, a teraz zapowiedź budowy jest jednym z założeń programu? Dlaczego konkurencyjni kandydaci obiecują budowę parków technologicznych wtedy, kiedy fundusze unijne są na wyczerpaniu? – pytała G. Malczuk zarzucając adwersarzom fałsz. Liderka lokalnego SLD podkreśliła także, że sojuszowi bardzo zależało na rozpropagowaniu programu, w którego centrum zawsze jest „człowiek”.

Sylwester Urbański podkreślił, że jego kampania pozbawiona była agresji. Dodał, że uczestniczył w debacie, gdzie „dwaj kandydaci z Platformy Obywatelskiej” obrzucały siebie kalumniami. Zaznaczył, że jest z Jeleniej Góry, a nie z innego miasta i podczas kampanii rozmawiał z wieloma jeleniogórzaninami o ich bolączkach i troskach. S. Urbański powiedział, że ma pomysł na rozwój Jeleniej Góry i zaapelował o głos dla siebie podczas wyborów 21 listopada.

Janusz Krasoń, przewodniczący Rady Dolnośląskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej, podkreślił, że Jelenia Góra jest perłą w koronie Dolnego Śląska, ale ostatnie cztery lata nie były dla miasta dobre. Dodał, że mieszkańcy stolicy Karkonoszy zawsze mile go zaskakują uprzejmością i życzliwością. Przedstawił też Sylwestra Urbańskiego jako człowieka światłego, uprzejmego i otwartego, a także kompetentnego w wielu dziedzinach. Poprosił wyborców o głos dla Kandytów SLD zapewniając, że nie będą to głosy stracone. – SLD zapewni trwałość bezkonfliktowego rządzenia miastem – usłyszeliśmy.

W konferencji udział wzięli kandydaci SLD (lista nr 1), między innymi, Józef Kusiak i Bogdan Łasisz (Sejmik Wojewódzki) oraz Stanisław Dziedzic, Józef Sarzyński i Andrzej Gorzałczyński (rada miasta).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69) Dodaj komentarz

~real 18-11-2010 13:32
Mieli juz swoje 5 minut i oby nigdy więcej,jedyne z czym mi się kojarza ich rządy to choroba filipińska,pruszków kontra wołomin,rywin i olewnik.
oskarl 18-11-2010 13:34
W zasadzie dobry sondaż. Zawiła nie powinien zostać prezydentem, bo już był i się nie sprawdził. Poza tym jest z partii „By żyło się lepiej”. Obrębalski jeśli wygra, to może znowu będzie z partii „By żyło się lepiej”, ale może nie. To zależy jak bardzo się z nimi pokłócił. Ktoś musi być prezydentem. Lepiej żeby był teoretycznie bezpartyjny, ale nie oszołom. Niech już zostanie „uczony”, byleby nie ciągnął za sobą fuksiarzy. I tak się za dużo najedli na krzywy ryj. Radni też muszą niestety być wybrani z tych kandydatów, którzy zostali wystawieni. Wspólne Miasto, to taka „Samoobrona bis”. Po przejściach i żenującej pierestrojce. Prystrom jak się załapie na radnego, to chyba całe cztery lata będzie spłacał swoje zobowiązania. Tak myślę. Nie daj Boże tej zbieraninie. Komuchy, to największa zaraza, niewypalona gorącym żelazem z przeszłości. To antynomia lewicy. Najbardziej pokornie wyglądają tu kandydaci PiS i PSL. Poza wyjątkami. W każdym bą
~do real 18-11-2010 13:37
Pani Sawicka, afera hazardowa - to teraz i w tej kadencji. Kto jest Premierem obecnego Rządu, kto jest Marszałkiem obecnego Sejmu?????.
~za ~real 18-11-2010 13:52
G. Malczuk zarzuca adwersarzom fałsz. A sama mówi tylko prawdę, a zwłaszcza gdy twierdzi ze jest gwarantem praw kobiet. Znam wiele kobiet, które to własnie DZIĘKI pani GM nabawiły się nerwicy, potraciły pracę a kontaktach osobistych z tą pania zostały znieważone, upodlone, zdeptane z uśmiechem tryumfu na jej twarzy.
~Urbański 18-11-2010 14:06
Popieram pana Urbańskiego, cała kampania była przeprowadzona z klasą, nie narzucał się ulotkami pod kościołem, nie nawija głupot, jest wyważony, kulturalny. Nie wyśmiewał na debatach innych kazdydatów, potrafił prowadzić dialog. Jest wykształcony. Wg mnie nadaje się na prezydenta bez względu na to, że ma poglądy lewicowe. Zresztą czy to źle? Dzisiejsza lewica to nie synonim komunizmu, dajcie z tym spokój. Ja poprę właśnie tego pana, zaprezentował się bardzo korzystnie.
~dofinansowan 18-11-2010 14:11
http://dolnyslask.pl/default.aspx?docId=9402 Ładziński – Zakład Mechaniczny, Metal-Master Sylwia Ładzińska, Dzięciołowski Sp. z o.o., Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze - teraz wiecie kto, po co i komu dają pierwsze miejsca na liście wyborczej. W przyszłej kadencji na takim Excelu powinna się znaleźć „KRY-CHA”...
~ 18-11-2010 14:13
Urbański ma pomysł?!? a kto nie ma pomysłów? Pan Sylwek jest wmanipulowany w ten kocioł tetryków, ale przynajmniej wie za co! Natomiast Malczukowa sama jest wielkim fałszem! Ona gwarantem kobiet? Żarty! Każda kobieta pracująca w pobliżu Malczukowej ma dość nawet jej widoku! Prawdę napisał ktoś o 13:47. Krasoń krytykuje ostatnie 4 lata (?) które były najlepsze w ostatnim 15-leciu miasta! A "człowiek" w rozumieniu sld-owskiego programu służy za przedmiot!!! Nie macie szans! Żadnych!
~hmmm 18-11-2010 14:15
A czy to źle, że właściciel Krychy chce decydować o transporcie w imieniu przewoźników? Pewnie, zostawmy tylko monopolistę PKS, zahamujmy rozwój.Czy to oznacza, ze pan Chadźy się nie nadaje? bo z TEJ partii? bo MA firmę? Ludzie, skończcie z tymi uprzedzeniami, trochę optymizmu. Potrafimy tylko narzekać. Do roboty. Może TY z godz. 14:11 "~dofinansowan" startuj.
~PO parcie? 18-11-2010 14:19
Szansę ma PO, bo nie wszyscy poznali się na jeszcze na gierkach tej partii. PO-Zawiła vs. PO- Obrębalski to najgorszy dla miasta scenariusz. Brrr!
~Grześ 18-11-2010 14:34
Wielokrotnie pisałem na tych łamach o swojej sympatii do kandydatury pana Urbańskiego. Pisałem i dalej twierdzę z przekonaniem że jest to najlepszy kandydat na prezydenta miasta. I jeżeli po nadchodzącej kadencji będzie debata o jakości jego rządów to za cztery lata jestem pewien że tak mówiacych będzie dużo więcej. Znam osobiście kandydata i wierzcie mi mili czytelnicy tych słów uważam że o kadencję za późno Jelenia góra ma tego kandydata. Czas PŁYNIE ZBYT SZYBKO, OKAZJE MIJAJĄ. CZASEM BEZPOWROTNIE. Jeleniogórzanie macie okazję dokonać znaczącej zmiany tylko czy macie odwagę?
~ja 18-11-2010 14:58
Lewica zmianą? Kusiak zmianą? Liczycie na zbiorową amnezję czy jak?
~anty-k 18-11-2010 15:00
Ciekawe, za czyich rządów zlikwidowano najwięcej przedszkoli i żłobków w jelonce??? Czyżby PiS-u? a może Obrębalskiego?
~sld! 18-11-2010 15:02
Moim zdaniem lepiej jest zeby ktos był z SLD to jest partia która sie nie wtrąca w wojnę POLSKO- POLSKĄ . A partie pis i po to juz przesadzają... jedni drugich krytykują a tak naprawde są jedną wielką POLSKĄ porażką . SLD Urbański na prezydenta Jeleniej Góry !!!
~wyborca 18-11-2010 15:07
Uważam,że lewica w tej kampanii głosiła najmniej haseł populistycznych.Przeciwnicy polityczni nie mogą tego znieść.Obrębalski jest gotów nawet pożyczyć gumiaki aby zbliżyć się do ludu.Czy zadałeś sobie wyborco pytanie kto finansuje kampanię Zawiły i jakie to są pieniądze.Uważam że Urbański to dobry kandydat na Prezydenta będę na niego głosował.
~papiś 18-11-2010 15:21
Głosuje na p. Prystroma bo jako jedyny ma szanse zrobić coś w Jeleniej Górze, i ma o tym pojęcie ;)
~ja 18-11-2010 15:31
Prystrom i pojęcie, lewica i alternatywa, jeszcze moment i połączą PiS z kompromisem. Kłamać też trzeba umieć. Zwłaszcza w czasie wyborów.
~sfbddddddddd 18-11-2010 15:34
Nie ma przyszłości dla jeleniej póki lewactwo nami rządzi.
~słoneczko 18-11-2010 15:50
Głosujmy na p. Prystroma
oskarl 18-11-2010 15:59
Rotary Club Jelenia Góra: Józef Kusiak, Zbigniew Ładziński, Wojciech Chadży... Chcecie płakać – głosujcie na nich. MOTTO ROTARY: „Służba ponad własne interesy”. Motto tyle ma wspólnego z prawdą, co ich interesy z Matką Teresą. Jak to działa w praktyce, spytajcie Kusiaka i Ładzińskiego. Czyjej rodzinnej firmie były prezydent umarzał podatki od nieruchomości. Ja tą „służbę” właśnie ćwiczę z ich krwiożerczym skarbnikiem. Spróbujcie zajrzeć na stronę jeleniogórskiego Rotary Club. „Witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych. Zajrzyj później.” - tak się kryją. Urbański nie będzie prezydentem, i dzięki Bogu. Bóg jest silniejszy od bestii. Każdy prezydent, a zwłaszcza przyniesiony w teczce partii, chodzi na ich pasku. Inaczej przestanie być prezydentem i członkiem mafii. Który biznesmen dopłaca do biletów w swojej firmie? Który ma czas na działalność społeczną? Wiecie po co im władza. Opowiedział bym wam więcej w szczegółach o ich „lewicowości&#
~młodzian 18-11-2010 16:04
Czy Wam drodzy "czytacze" też się robi niedobrze jak patrzycie na zdjęcia? Same staruchy!
~bren 18-11-2010 16:12
Będzie wielka klapa. Budżet UE, który miał być realizowany do 2013 r. załamie się, przyszłorocznym prowizorium. Polska na tym ucierpi najbardziej. Nie ma co śnić o wielkich inwestycjach. Oby tylko dokończyć rozpoczęte. Za czasów jeleniogórskiej komunalki prowadzonej przez SLD było by więcej zmarnowanego pieniądza, gdyby nie opozycja i starszak Roberta Prystroma. Czy Kusiak i spółka kiwnął palcem w sytuacji groźby demontażu szpitala? Dla większości z SLD będących u władzy ważniejszy był wtedy wyjazd do jakiegoś Vegas w USA z wizytą niż ten szpital.
~MEG 18-11-2010 16:23
Wpiszcie w google 45 zasad zniewolenia. Choć pochodzą z 1947r., ale jakże niektóre z nich aktualne, np. pkt. 14, 15, 18, 32, 34, 40...
~x 18-11-2010 17:11
skoro po swoich 8 latach słabiutkich prezydentur mają czelność wracać pan Zawiła z panią Czernow, to i pan Kusiak jeszcze wróci. Na pewno nie było gorszy od tamtej dwójki.
~najlepszy 18-11-2010 17:34
www.sylwesterurbanski.pl
~beton 18-11-2010 18:00
Jeżeli już ktoś chce koniecznie zagłosować na KW SLD, to niech odda głos na Cezariusza Wiklika. Może się on wstrzelił akurat tą książką o tramwajach w kampanię wyborcza, ale nie jest krwiopijcą.
~fito 18-11-2010 18:09
Popieram Sylwestra Urbańskiego . Ja i moja rodzina w niedzielnych wyborach oddamy wlasnie na niego głos.
~prawda na100 18-11-2010 18:13
tonący brzytwy się chwyta - dopóki w JG bedą SLD, PO dopóty dalej na jelonce bedą artykuły o machlojach, o tym jak zatrzymać młodzież itd :P:P
kazimierzp 18-11-2010 18:31
Znam dobrze nieomal wszystkich uczestników wyborów na Prezydenta Miasta. Pana Urbańskiego nie znam! Może to moja wina?;-) Co do kandydatów na radnych... SLD! Dopóki nie uporządkują swej sceny politycznej po Jerzym Szmajdzińskim (a widać że jest u nich polityczny bałagan) to nie są dla mnie wiarygodnymi kandydatami!
~gag 18-11-2010 18:41
Urbański odgrzewa kotlet aquaparku, pozwolę sobie przypomnieć, że Kusiak przez 12 lat (8 prezydentury 4 wicek) nie dał sobie rady z tym tematem.
~grzegorzn 18-11-2010 18:50
Kaziu, zaskoczyłeś mnie pozytywnie. Albo wróciłeś do UW, albo smalisz zelówy (robisz podchody) do Mo czy PO...
~ha ha 18-11-2010 19:12
Czerwonogórskie pająki znowu chcą dostać się do koryta ? Mówimy NIE !
~pkp 18-11-2010 19:18
Stara władza od grudnia zafunduje nam pierwszy pociąg do Wrocławia godz. 7.30 a ostatnim wrócimy po 18-tej.Mimo że pociągiem dojedziemy w niecałe trzy godziny.
~II wyborca 18-11-2010 19:28
Trzeba wyprzedzić czas ,tylko lewica dość wyzysku pytanie zasadne KTO finansuje i komu zależy aby Zawiła wygrał ,a jak nie wygra ile firm popłynie,jeszcze 1 dzień czy w pracy są naciski ze strony pracodawców aby głosować na p.Zawiłe?
~ego 18-11-2010 19:38
a w piechowicach strażnik miejski Pan Rybarczyk pcha się na darmowe pieniądze i to do powiatu(wiadomo-większe pieniądze,radnym w piechowicach już był-teraz większy apetyt).Ciekawe czy tak by się pchał gdyby nie płacili dietek i to niemałych???jak sądzicie?
~lolekwe 18-11-2010 19:56
czerwona dolina????????????? nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~do ego 18-11-2010 20:03
i dobrze, przynajmniej pracuje wśród ludzi. Szkoda tylko ze z SLD.
~ 18-11-2010 20:03
Nie cierpię nachalnych reklam. Nie znam prystroma czy jak mu tam, ale za to że co włączam "jelonkę" muszę gasić jego fizjonomię ani ja ani nikt z mojej rodziny na niego nie zagłosuje.
~ 18-11-2010 20:12
Zdjęcie nr 7. Bardzo mi się podoba.
~ 18-11-2010 20:23
Jak widze te obwisłe spaśone mordy to nie wiem czy śmiać się czy płakać , świnie przy korycie.
~obywatel 18-11-2010 20:35
ja głosuję na P Roberta facet z klasą i tobie też to samo radze 21 listopad wybory wygrywa Prystrom
~joiuio 18-11-2010 20:38
Prystrom nie wygra. Najpierw spłaci długi, które wziął na poczet kampanii. ha ha ha
~ 18-11-2010 20:42
Spowodować i dopilnować, aby delegaci wyznaczeni na zjazdy partyjne nie zachowali mandatów na okres kadencji wybranych przez siebie władz partyjnych. W żadnym wypadku delegaci nie mogą zwoływać posiedzeń międzyzakładowych. W razie konieczności zwołania takiego posiedzenia należy wyeliminować ludzi, którzy wykazali się aktywnością w wysuwaniu koncepcji postulatów. Na każdy następny zjazd wybierać nowych kandydatów (ruchowo), tylko wytypowanych przez nasze służby specjalne.
~Polak 18-11-2010 20:58
WIRUS SLD - autor Paweł Kukiz "Jak ja was k...y nienawidzę I jak ja wami k...y gardzę Jak ja się za was k...y wstydzę Gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami k...y brzydzę Jak ja was dobrze k...y znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię Którzy wybrali taki chłam To wszystko czego się dotkniecie Od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka Bo cały kraj już zgnił Rozpasłe mordy, krzywe ryje Kurestwo wszędzie tam gdzie wy Jak ja was k...y nienawidzę Jak do was bym z kałacha bił A nawet jak wam plunąć w twarz To wy mówicie że deszcz pada j...na wasza partia mać Co mi ojczyznę okrada Nadejdzie kiedyś taki czas Za wszystko k...y zapłacicie W helikoptery wsadzą was I nigdy już tu nie wrócicie"
~johny_oklhah 18-11-2010 21:27
A cóż to za stado baranków? Co wy dla nas zrobiliście? Pan Urbański do szkoły proszę wracać bajki dzieciom opowiadać! Pani Drezynka do KK mobbingować kobitki! A ten pan co jemu się ruda farbka z włosków zmyła (chyba celowo co by go nie posądzić o fałsz) zapraszamy do fryzjerka a nie na poważną debatę. Kto tu jest fałszywy? Ci co wreszcze coś dla Jeleniej Góry zrobili?
~LEGAL MAFIA 18-11-2010 21:32
joiuio przynajmniej Pan Prystrom nie szarpie z naszych podatków na swoją kampanie.. Prystrom dla mnie i tak już wygrał.. siemano naiwni ludzie idący za jakąkolwiek partią, tyle lat nas okradają, kłamią, a Wy im dalej ufacie...
~antykomunist 18-11-2010 21:35
Coś słaby skład na tej egzekutywie. Mam nadzieję, że komuna znów nie wróci.
~zdziwiony 18-11-2010 21:46
Ciekawa sprawa Prystrom i długi ? A z kąt ta wiedza z pomówień przeciwników jak przy każdej kampanii nie wiecie jak go zaatakować. I dobrze. Jedyny kandydat, który pokazuje jak powinno się prowadzić kampanie bo nie z naszych podatków. Powinno być tak że każdy kandydat powinien najpierw pokazać że stać go na to by zostać Prezydentem. A nawet jeżeli na rzecz kampanii Prystrom brał kredyty to jak by ich nie spłacił to nie dostał by następnych tak jak wy to sugerujecie. To znaczy że jest wiarygodny. Punkt na rzecz Prystroma. Jeszcze jest sprawa kampanii Sajnoga ale to Sajnoga sprawa i jego ziomka Bilewicza "chorągiewek politycznych" Co teraz Panowie SLD ?
~brrrrrrrr 18-11-2010 22:05
skąd* -,-
~Brawo Polak 18-11-2010 22:23
cała prawda w tym tekscie.
~do antykomun 18-11-2010 22:26
Ciekawe czy masz na to dowody bo podejrzewam że znowu wybory znowu ktoś klepie głupoty ale teraz Ci komunikuje że specjalnie jutro przejdę się do Wspólnego Miasta i przekaże z przyjemnością Twój post bo to co napisałeś nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jest karalne i to w trybie przyspieszonym wyborczym. Więc radzę Ci uważać co się Ci w tej główce układa bo nie warto mieć problemów prawnych za Twoich "Guru" co Cię kierują niestety w złym kierunku takim jak zawsze to robili w czerwonej dolinie a piszesz że jesteś antykomunista. Zastanów się bo sam sobie zaprzeczasz. A co do Wspólnego Miasta dotrzymam jutro słowa.
~????????? 18-11-2010 22:32
Dlaczego Jelonka wycięła jeden wpis niby "antykomunisty" ? Powinien zapłacić za to co piszę.
~25 rozprawa 18-11-2010 23:34
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/RC.html
~adgam-mwb 18-11-2010 23:40
Zawiła był i się sprawdził. Ludzie nie pamiętają. Nachalna reklama Prystroma jest wku...... A gdzie to podziała się reklama najlepszego w sondażach Zawiły? Myślmy racjonalnie. Tylko Marcin Zawiła nadaje się do tej roboty. Przestańmy patrzeć na partie, patrzmy na ludzi, szczególnie na tych, którzy tu się urodzili i stale tu mieszkają. Patrzmy na to co kto zrobił i może zrobić dla naszej Małej Ojczyzny. MARCIN ZAWIŁA NAJLEPSZYM PREZYDENTEM teraz dla Jeleniej Góry. Dalej podkładajmy pod nasz polski kocioł...... Polecam modlitwę z filmu. "Dzień Świra"........ ku przestrodze i refleksji.
~słoneczko 18-11-2010 23:43
głosuje na p. Prystroma ;)
oskarl 18-11-2010 23:46
http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/RC.html
Tomy M. 19-11-2010 0:02
CZERWONA DOLINA ... tego chcecie?! Pamiętajcie że PO niczym się nie różni od SLD. Ja głosuję na Prystroma!!!
~wybierak 19-11-2010 0:13
Zawiła to może... zapalić fajeczkę i poczytać książeczkę.
~do ego 19-11-2010 0:27
To nie wiesz o tym ,że Grzesiu R.z Piechowic jest aktualnym radnym powiatowym. Słabo Wiesz- żenada!
~ 19-11-2010 8:13
Szkoda czasu na komentowanie tych wyświechtanych "gruszek na wierzbie", "serc po lewej", "mam pomysł". Dobrze Kazik napisał, że trzeba posprzątać, powymiatać te wszystkie kukły i zacząć od początku budowanie prawdziwej lewej strony. Póki drezyna rządzi, póki siwo-rudy dziad, póki siusiak, gorzała i inni podobni, póty idee lewicy grzęzną w bagnie. Szkoda tylko wielu prwdziwych ludzi lewicy, którzy wypisali się z tego chorego kółka wzajemnej adoracji.
~asad 19-11-2010 8:47
PRECZ Z KOMUNĄ!! JESTEŚMY JEDYNYM PAŃSTWEM W EUROPIE , KTÓRE DZIĘKI LECHOWI WAŁĘSIE NIE ZOSTAŁO ROZLICZONE Z KOMUNIZMU!! SKANDAL!
~dysydent 19-11-2010 8:57
Sędziowie strajkują, bo za 10 tys. zł głodują, Ale biednych niewinnych, lekką ręką kamienują.
~krzysiekM 19-11-2010 9:34
To ,że Urbański ma stonowaną kampanię wyborczą ma być argumentem żeby oddać na niego głos uważam za nieporozumienie. Kim jet Pan Urbański?Nie wiem nic na temat tego Pana,trzy miesiące temu pojawiła się informacja,że będzie kandydatem na Urząd Prezydenta Miasta.Przypomina mi to trochę sytuację z przed lat, kiedy to w wyborach prezydenckich startował Stan Tymiński....
~A propos 19-11-2010 9:57
Parku technologicznego, to przypominam sobie, że władze KK (wszyscy z SLD) jakiś 3-4 lata temu zapowiadali go w kolegium. Poszperajcie w archiwach. Gdy przenosili szkole do garnizonu to twierdzono , że bezwzględnie taki park na terenie szkoły powstanie. I co? To gdzie tu teraz ktoś fałszuje szanowna pani?
~M H 19-11-2010 10:06
Masz Zupelna Racje 08:13 !!!!!!!!!!!
~socjalista 19-11-2010 14:45
Tylko nie kandydat PO KULu /Kat.Uniw.Lubelski./Palikot też kończył tę uczelnie ale przejrzał na oczy,Tylko S. Urbański.
~dysydent 19-11-2010 16:31
http://picasaweb.google.com/niedzwiecki.grzegorz/PomocInnymPonadWAsnePotrzeby#
~olo 19-11-2010 19:52
To jest tragedia z ta „lewicą” z czerwona dolina i z ta całą Polską. Niby mieliśmy zmiany ustrojowe, zmiany gospodarcze, wolność, państwo prawa, a prawda jest okrutna. Ludzie umierają na ulicy, sądy wydaja wyroki polityczne i represjonuj niewinnych ludzi bardziej jak za komuny. I to z powództwa tych neokomunistów. Baronów gospodarczych mieniących się społecznikami. Słusznie były radny opublikował ten prawdziwy „Karkonoski Park Technologiczny”. Niedługo nawet takiej pożytecznej pracy nie będzie można wykonywać, bo „lewicowcy” internują wszystkich dysydentów. Nie głosujcie na Boga na tych zakłamanych, niewdzięcznych, nowobogackich ludzi. A zwłaszca na pierwszych miejscach. Tych z Rotary i betonu partyjnego. Puszczą nas w skarpetkach.
~DJ SZANSE 19-11-2010 20:40
ROBRTOWI O NIE JEST PO.PSL .PIS,NIE TE ZAKŁAMANE ,UGRUPOWANIA O JEST ,NASZ ZIOMEK MY MŁODZI I STARZY I NIEPEŁNOSPRAWNI TO SAMI ,MUSIMY WYBRAĆ ,TO CO CHCEMY,ON TO ZROBI,DAJ GŁOS NA KOGO CHCESZ, TWOJA SPRAWA TY DECYDUJESZ ,GŁOS MÓJ DLA ROBERTA PRYSTROMA ,WIWA,JELONKA
~TO ,POL 19-11-2010 20:45
ROBRTOWI O NIE JEST PO.PSL .PIS,NIE TE ZAKŁAMANE ,UGRUPOWANIA O JEST ,NASZ ZIOMEK MY MŁODZI I STARZY I NIEPEŁNOSPRAWNI TO SAMI ,MUSIMY WYBRAĆ ,TO CO CHCEMY,ON TO ZROBI,DAJ GŁOS NA KOGO CHCESZ, TWOJA SPRAWA TY DECYDUJESZ ,GŁOS MÓJ DLA ROBERTA PRYSTROMA ,WIWA,JELONKA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group