Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 10584
Zalogowanych: 114
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Letnia zniżka dla młodych jeleniogórzan w Termach Cieplickich

Czwartek, 26 czerwca 2025, 8:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Letnia zniżka dla młodych jeleniogórzan w Termach Cieplickich
Fot. WAC
To gest spółki Termy Cieplickie wobec młodych mieszkańców Jeleniej Góry. Jak poinformowali podczas spotkania z dziennikarzami prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak oraz prezes Term Cieplickich Dariusz Stolarczyk, w czasie wakacji młodzież będzie mogła korzystać z 50-procentowej zniżki na bilety wstępu do strefy basenowej Term Cieplickich.

Ulga obowiązywać będzie od 1 lipca do 31 sierpnia. Warunkiem skorzystania z niej jest posiadanie przez młodzież – lub w przypadku dzieci przez ich rodziców – Jeleniogórskiej Karty Mieszkańca.

Zdecydowaliśmy się na ten gest, biorąc pod uwagę fakt, że basen przy ulicy Sudeckiej jest zamknięty – mówi prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. – To taki ukłon w kierunku dzieci i młodzieży, aby mogły bezpiecznie spędzać czas nad wodą w Termach Cieplickich.

Dodatkową atrakcję dla uczniów przygotowały Termy Cieplickie na ostatni dzień roku szkolnego, czyli w najbliższy piątek, 27 czerwca.

Wszystkie dzieci, które tego dnia kończą rok szkolny, będą mogły się zrelaksować po całym ciężkim roku – mówi prezes Term Cieplickich, Dariusz Stolarczyk. – Wstęp dla nich będzie kosztował symboliczne 1 zł.

Czytaj więcej:
Termy robią promocję na zakończenie roku szkolnego

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy obawiasz się, że głosy w Twojej komisji wyborczej zostały źle policzone?

Oddanych
głosów
746
Nie, nie mam żadnych obaw, że było "coś nie tak"
43%
Mogli coś źle policzyć, ale pewności nie mam
49%
Nie wiem, nie interesuję się polityką
8%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Wolna Grupa Bukowina w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Nowowiejska – ulica Jeleniej Góry pośród drzew
 
112
Pijany wjechał w drzewo
 
Inne wydarzenia
Ależ sukces. Nasza Zosia wicemistrzynią świata!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group