Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7072
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Leniwiec w „Drodze” z Jackiem Ziobro

Sobota, 4 września 2010, 8:09
Aktualizacja: 8:10
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Leniwiec w „Drodze” z Jackiem Ziobro
Fot. TEJO
Wkrótce będzie miała miejsce oficjalna premiera teledysku jeleniogórskiego punk–rockowego zespołu Leniwiec do piosenki „Droga”, która zapowiada najnowszą jego płytę. W wideoklipie wystąpił znany artysta kabaretowy Jacek Ziobro.

Leniwiec wydał swój ostatni album „Reklamy na niebie” dwa lata temu przez Lou & Rocked Boys. Promował go wówczas teledysk „Piekło Niebo” (2008) zrealizowany w Zdrojowym Teatrze Animacji.

Powstała dokładnie piętnaście lat temu w Jeleniej Górze punk-rockowa grupa Leniwiec, która popiera kampanię „Wykopmy Rasizm ze Stadionów”, została już określona przez krytyków muzycznych jako jedna z najlepszych i najbardziej żywiołowych kapel na rodzimej scenie alternatywnej. Zespół koncertuje również w innych krajach Europy, m.in. w Niemczech i Czechach.

Zapowiadanej najnowszej piątej w dorobku płycie „Droga” towarzyszy teledysk do utworu pod tym samym tytułem. Został nakręcony pod koniec sierpnia w dzielnicy Zabobrze, Cieplicach i centrum miasta. Jego bohaterem jest biznesmen, w którego wcielił się Jacek Ziobro.

Krążek Leniwica „Droga” z dwunastoma utworami trafi do sklepów muzycznych w październiku. Płyta została zrealizowana w ciągu sześciu miesięcy w sześcioosobowym składzie: Zbigniew „Mucha” Muczyński (lider formacji) – wokal, gitara, Paweł „Cyna” Nykiel – puzon, akordeon, chórki, Jarek „Okoń” Oczoś – perkusja, chórki, Krzysztof Herezo – gitara basowa, Agnieszka „Agis” Szpargała – saksofon, wokal, Paweł „Rusek” Wrocławski – gitara.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group