Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9879
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Laureaci Diamentów Forbesa 2015 w regionie

Piątek, 6 marca 2015, 7:42
Aktualizacja: 7:46
Autor: Manu
Region: Laureaci Diamentów Forbesa 2015 w regionie
Fot. BM
Cztery firmy z Jeleniej Góry, jedna firma z Jeżowa Sudeckiego, jedna z Kowar, jedna ze Szklarskiej Poręby i jedna z Radomierza (gmina Janowice Wielkie) znalazły się na najnowszej liście “Diamentów Forbesa 2015”. W “złotej trójce” w kategorii przychodów od 5 do 50 mln zł jest Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer–Med ze Szklarskiej Poręby.

Po raz dziewiąty redakcja miesięcznika “Forbes” opracowała ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. O miejscu na liście nie decydują subiektywne odczucie jury, lecz dane finansowe.

Według zestawienia na piątym miejscu na liście regionalnej w województwie dolnośląskim i na 39. miejscu listy ogólnopolskiej znalazła się firma Dr Schneider Automotive Polska sp. z o.o. z Radomierza, którą doceniono w kategorii przedsiębiorstw, których przychody sięgają powyżej 250 mln złotych.

W kategorii małych firm (przychód od 5 mln zł do 50 mln zł) trzecie miejsce w województwie zajęło Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer-Med sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie. Jemu też przypadło 8. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu swojej kategorii.

Anek spółka jawna A i K Szarżanowicz z Jeżowa Sudeckiego w kategorii przychodów od 5 do 50 mln zł trafiła na czwarte miejsce w województwie i 14. miejsce na liście ogólnopolskiej.

Lakfam Jerzy Zakrzewski Artur Zakrzewski spółka jawna w Kowarach znalazła się na miejscu 11 w województwie i 83. miejscu na liście ogólnopolskiej.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed sp. z o.o. z Jeleniej Góry
w kategorii przychodów od 5 do 50 mln zł trafił na 31. miejsce na liście regionalnej w województwie dolnośląskim i na 265. miejsce listy ogólnopolskiej.

Elektromont SA w Jeleniej Górze zdobył 39. miejsce na liście regionalnej w województwie dolnośląskim i 363. miejsce listy ogólnopolskiej.

Instal Service PL sp. z o.o. spółka komandytowa w Jeleniej Górze zdobyło 64. miejsce na liście regionalnej w województwie dolnośląskim i 651. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu swojej kategorii.

Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra sp. z o.o. w Jeleniej Górze trafiło na miejsce 84. na liście regionalnej w województwie dolnośląskim i 845. miejsce listy ogólnopolskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group