Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5898
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Land Rover i tir w rowie – coraz niebezpieczniej na drogach

Środa, 11 lutego 2009, 13:13
Aktualizacja: 16:17
Autor: Angela/Mar
Przy ulicy Zgorzeleckiej dzisiaj rano do rowu wpadł land rover. Dwie pasażerki trafiły do szpitala, kierowcy nic się nie stało. W podobnej sytuacji znalazł się też pojazd ciężarowy z naczepą. Przyczyną była najprawdopodobniej śliska nawierzchnia drogi oraz nadmierna prędkość. Warunki na drogach pogarszają się. Fatalnie jest na ulicy Sudeckiej.

Kierowca land rovera był trzeźwy. To nie jedyne zdarzenie tego typu na jeleniogórskich drogach. Dwa samochody wpadły z powodu śliskiej nawierzchni do rowów.

W Szklarskiej Porębie, obok komisariatu policji stanęły trzy TIR-y które nie mogą jechać dalej. Z kolei przed przejściem granicznym w Jakuszycach na drodze utknął czeski kolos. Inny wpadł do rowu na drodze w kierunku Bolkowa. Tam też nic się nie stało kierowcy a droga jest już przejezdna.

Auto lądowało w rowie także w pobliżu Mysłakowic. Do stłuczki doszło na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Na ul. Sudeckiej na wysokości osiedla Czarne doszło do kolizji autobusu z ciężarówką. Policja zablokowała częściowo ruch na tym trakcie.

W niektórych przypadkach winę za stłuczki ponoszą drogowcy, którzy nie zadbali o przejezdność traktów.
Policja ostrzega, że na drogach jest bardzo ślisko i niebezpiecznie. Padający śnieg i silny wiatr ogranicza widoczność. Najgorzej jest na trasie do Jakuszyc. Jak informują patrole policji, trzeba zachować szczególną ostrożność na wszystkich drogach w mieście i powiecie jeleniogórskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group