Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6343
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Kurs samoobrony dla pań w Karpaczu

Wtorek, 10 kwietnia 2018, 10:33
Autor: WAC
Do 13 kwietnia przedłużono zapisy na kurs samoobrony dla kobiet organizowany przez Urząd Miejski w Karpaczu wraz z Komendą Miejską Policji w Jeleniej Górze. To już druga edycja programu prewencyjnego pn. "Bezpieczna w swoim mieście” w Karpaczu.

W programie przewidziany jest kurs samoobrony, prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, ćwiczenia z policyjnym psychologiem oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Celem jest przygotowanie mentalne i fizyczne uczestniczek do uniknięcia lub odparcia bezpośredniego ataku, poprzez nauczenie się prostych i niezawodnych technik obrony i walki wręcz. Prelekcje i ćwiczenia mają także na celu podniesienie świadomości prawnej w kwestii zapobiegania przemocy w rodzinie i w relacjach międzyludzkich.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy poniedziałek, od 16 kwietnia w godzinach 18:00-19:00 w hali sportowej przy Zespole Szkół przy ul. Konstytucji 3 Maja 48 A. Przewidywany termin zakończenia zajęć to 14 maja. Udział w programie jest bezpłatny.

Zainteresowane udziałem panie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 76 19 789 lub bezpośrednio w Referacie Informatyzacji, Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Karpaczu, w pokoju nr 4 (parter), budynek „B” w godzinach pracy urzędu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group