Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 4733
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kultowe skecze na 15–lecie

Poniedziałek, 12 grudnia 2016, 9:06
Aktualizacja: Wtorek, 13 grudnia 2016, 8:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kultowe skecze na 15–lecie
Fot. Przemek Kaczałko
Na ostatnim występie w ramach trasy jubileuszowej z okazji 15–lecia Neo–Nówki, uwielbiany przez Polaków kabaret zaprezentował się jeleniogórzanom. W hali przy ul. Złotniczej zjawiły się tłumy, które po skeczu „Niebo” owacją na stojąco podziękowały artystom za przyjemny, niedzielny (11.12) wieczór.

Radosław Bielecki, Michał Gawliński oraz urodzony w Jeleniej Górze Roman Żurek przy akompaniamencie zespołu Żarówki sprawili, że przez dwie godziny na twarzach jeleniogórzan widniał uśmiech jak malowany. Artyści zaprezentowali kultowe skecze, które w ciągu 15. lat wywoływały największe salwy śmiechu.

Tradycyjnie, artyści przygotowali się do występu zapoznając się wcześniej z lokalnymi wątkami, problemami, co wplatane w znane i lubiane skecze „łechtało” jeleniogórską publiczność, która miała zaszczyt być ostatnim miastem na trasie jubileuszowej Neo-Nówki. Teraz artyści udają się na zasłużony urlop i wrócą w lutym 2017 r. z nowym programem, z którego jeden z numerów mogliśmy wczoraj zobaczyć. „Kazik sam w domu” opowiada o mękach jakie przeżywa mężczyzna, gdy jest przeziębiony.

Na zakończenie nie brakowało chętnych do zebrania autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group