Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6057
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto nowym zastępcą dyrektora WORD–u?

Piątek, 5 sierpnia 2016, 8:19
Aktualizacja: Sobota, 6 sierpnia 2016, 8:41
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Kto nowym zastępcą dyrektora WORD–u?
Fot. Archiwum Jelonki.com
Od 10 sierpnia stanowisko zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze obejmie Krzysztof Wiśniewski. Zastąpi on odwołanego z tej funkcji Romana Kutego.

Jak pisaliśmy, z końcem lipca br. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął decyzję o odwołanie Romana Kutego. Powód? „W związku z koniecznością zdynamizowania działań związanych z realizacją zadań statutowych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, Zarząd Województwa Dolnośląskiego, w celu poprawy warunków organizacyjno-finansowych ośrodka, podjął uchwałę o odwołaniu z dniem 31 lipca 2016 r. Romana Kutego ze stanowiska zastępcy dyrektora tej jednostki” – informuje w pisemnej odpowiedzi Wojciech Zdanowski, dyrektor Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. - „Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął już uchwałę o powołaniu z dniem 10 sierpnia br. na to stanowisko Krzysztofa Wiśniewskiego” - czytamy w odpowiedzi na zadane przez nas pytanie.

Najprawdopodobniej chodzi o Krzysztofa Wiśniewskiego spod Jeleniej Góry, obecnego wiceprzewodniczącego rady powiatu jeleniogórskiego, który prowadzi również camping z basenem w Miłkowie „Wiśniowa Polana” oraz Centrum Rehabilitacji w Jeleniej Górze. Do rady powiatu dwa lata temu starował z obywatelskiego komitetu „Razem dla regionu” uzyskując najwięcej głosów ze wszystkich startujących (ponad 800 głosów). W minionym roku, nieskutecznie próbował swoich sił startując na posła z klubu Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego obecnie jest członkiem. Próbowaliśmy się z nim skontaktować w celu potwierdzenia, czy to na pewno o niego chodzi, jednak obecnie jest on na urlopie i nie odbiera telefonów.

Robert Tarsa, dyrektor jeleniogórskiego WORD-u na razie nie otrzymał oficjalnej informacji z Urzędu Marszałkowskiego dotyczącej swojego nowego zastępcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group