Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7986
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto dostosuje drogi do potrzeb cyklistów?

Wtorek, 28 października 2014, 8:46
Aktualizacja: 8:46
Autor: Angela
W pierwszym przetargu nie znalazł się chętny do dostosowania jeleniogórskich dróg do potrzeb rowerzystów, mimo że do wzięcia było około 100 tys. zł. – Ogłosiliśmy drugi przetarg i mamy nadzieję, że teraz uda się znaleźć firmę, która m.in. wykona połączenie dróg rowerowych od ulicy Wrocławskiej z ulicą Łączną – mówi Jerzy Łużniak, wiceprezydent Jeleniej Góry.

Chodzi o przystosowanie odcinka ciągu pieszo – rowerowego w rejonie ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze do ruchu rowerowego wraz z wykonaniem zmiany organizacji ruchu poprzez zastosowanie oznakowania pionowego i poziomego w ciągu ul. Wrocławskiej i Batalionów Chłopskich.
Co w ramach tego zadania ma zostać zrobione? W ramach robót ziemnych – wykonawca zrobi wykopy i nasypy umożliwiające budowę nawierzchni bitumicznej na łączniku Wrocławska – Batalionów Chłopskich. Wykona także oznakowanie poziome i pionowe, ustawi separatory betonowe oraz zamontuje balustrady. Całość ma być gotowa do 22. grudnia. Termin składania wniosków upływa 3. listopada br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group