Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7272
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika wydarzeń 997

Środa, 27 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 16:15
Autor: kmp

Jelenia Góra ul. Przeskok
Na wniosek Komisariatu Policji Jelenia Góra - Śródmieście prokurator rejonowy zastosowałŚrodek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec mieszkańca Jeleniej Góry lat 27 /czynny narkoman/ , który dostał się na drugie piętro budynku w  centrum miasta skąd dokonał kradzieży 3 par obuwia męskiego.

Jelenia Góra
Policjanci Sekcji Kryminalnej na bazie materiałów operacyjnych zatrzymali mieszkańca Miłkowa lat 48, pracownika jednej z firm , który wykorzystując posiadane pieczątki wystawiał fikcyjne zaświadczenia o zatrudnieniu osób za co pobierał 300,-zł, na podstawie których wyłudzano pieniądze i towary na terenie Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Legnicy. Sprawę prowadzi Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

Kowary ul. Poprzeczna
Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich lat 13 i 16 mieszkańców Kowar, którzy wybili szybę na piętrze budynku i po drabinie weszli do mieszkania celem dokonania kradzieży. Zostali zatrzymani na gorącym uczynku przestępstwa.

Jelenia Góra ul. Kiepury
Policjanci zatrzymali mieszkańca Jeleniej Góry lat 51 , który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 1,28 i 1,42 promila alkoholu.

eżów Sudecki ul. Długa
Policjanci zatrzymali mieszkańca Siedlęcina lat 55, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 2,16 i 2,20 promila alkoholu.

Jelenia Góra ul. Homera
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym mieszkańca Jeleniej Góry lat 28, który kierował pojazdem będąc nietrzeźwym. Kierującemu pbrano krew do badań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group