Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7052
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra (cz. II)

Poniedziałek, 11 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:38
Autor: kmp

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikami energetyki zatrzymali 57-letnią mieszkankę gminy Stara Kamienica, która w swoim mieszkaniu kradła energię elektryczną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>
Policjanci zatrzymali Czesława K. lat 34 mieszkańca Wałbrzycha, który posiadał 1 działkę polskiej heroiny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry – Wiesława J. i Wiesława W., którzy w dniu 8 bm dokonali kradzieży z włamaniem do jednego z domów przy ul. Hoffmana w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Honda Civic 23-letniego jeleniogórzanina, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,52 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kaczawska</b>
26-letni mieszkaniec Komarna w stanie nietrzeźwości -0,9 promila kierując samochodem marki Ford Scorpio z nadmierną prędkością wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 27-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. Jedności Narodowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Nissan Terrano lat 28 mieszkańca powiatu legnickiego, który kierował pomimo zakazu orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Złotoryi.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał dwie porcje marihuany. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Łomnica, ul. Rybna</b>
Policjanci Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 48 letniego mieszkańca gminy Mysłakowice, który kierował w stanie nietrzeźwości 2,62 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49 letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości 0,82 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci zatrzymali 41-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,56 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group