Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7285
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: "Kronika Policyjna" Jelenia Góra (cz.II) - 13.06.2005

Poniedziałek, 13 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:48
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Ogińskiego</b>
Policjanci w trakcie wykonywania czynności zatrzymali 20 letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który posiadał 7 działek haszyszu. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba ul. Wyszyńskiego</b>
Policjanci z pościgu zatrzymali 46-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który uderzył w głowę 48-letniego mężczyznę kamieniem lub innym narzędziem, a następnie ukradł mu portfel z pieniędzmi w kwocie 35 zł. Policjanci odzyskali utracone mienie w całości. Sprawca zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Szklarskiej Porębie.

<b>Jelenia Góra ul. Kasprowicza, Poznańska, Wincentego Pola, Hallerczyków</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości -1.6, 0.66, 0.8, i 1.3 promila.

<b>Jeżów Sudecki</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 28 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości ( 0,6 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego, PCK</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości – 0, 56 promila i 0, 8 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec Ryszarda S. lat 42 mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 9 czerwca br na przejściu dla pieszych w stanie nietrzeźwości potrącił 20 letnią mieszkankę Jeleniej Góry.

<b>Karpacz</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali 51 –letniego mieszkańca Karpacza podejrzanego o uszkodzenie samochodu w dniu 11.06.2005 roku w Ścięgnach. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group