Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8480
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 20 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:11
Autor: kmp

<b>Dziwiszów</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 53-letniego mieszkańca Boguszowa Gorce, który kierował samochodem marki STAR w stanie nietrzeźwości – 0,64 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiejska</b>
Policjanci zatrzymali 59-letniego rowerzystę, mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem posiadając zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze od dnia 22.10.2004 roku do dnia 22.10.2007.

<b>Jelenia Góra, ul. Krakowska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego jeleniogórzanina, który włamał się do jednej z altanek, skąd chciał ukraść przedmioty tam znajdujące się. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został zatrzymany. Straty pokrzywdzonego wynoszą nie mniej niż 150 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Gmina Mysłakowice</b>
Policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Mysłakowice, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 26-letnią konkubiną. Postępowanie wszczęto na podstawie programu Niebieska Karta. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Siedlęcin</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 55-letniego jeleniogórzanina, który kierował samochodem marki VW Golf, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Sprawcę po wykonaniu czynności zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group