Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6364
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 9 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:32
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Wrocławska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 55- letniego mężczyznę, bez stałego miejsca zamieszkania, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości -2,10 promila.

<b>Siedlęcin, ul. Górna</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w wyniku podjętych czynności zatrzymali 22-letniego mieszkańca Siedlęcina, który w stanie nietrzeźwości spowodował kolizję drogową, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Ponadto mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres od 06.02.2003 do 06.02.2007 wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Konstytucji 3-go Maja</b>
Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Karpacza, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,92 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieskiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 55 – letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości -2,10 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Karola Miarki</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze do dalszych czynności prawnych.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 36 i 40 lat w dniu 26 lipca br ukradli elementy metalowe ogrodzenia w Jeleniej Górze przy ul. Hallerczyków. 36-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego ze sprawców. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group