Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7000
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 23 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:29
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Podchorążych</b>
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili pokrzywdzonego, któremu w dniu 8 czerwca br skradziono rower „damka” o wartości 280 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Sudecka</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych czynności ustalili, że na terenie jednego z gimnazjów w Jeleniej Górze 18-letni Piotr W. zam. Jelenia Góra wspólnie z 16 –letnim kolegą dokonali trzech wymuszeń pieniędzy w łącznej kwocie 50 zł na szkodę innego ucznia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Karłowicza</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry – 30-letniego Grzegorza Ś. I 21-letniego Roberta D., którzy podejrzani są o to, że w dniu 10 maja br działając wspólnie w porozumieniu usiłowali okraść trzy piwnice w przy ul. Karłowicza w Jeleniej Górze. Mężczyźni mają obowiązek zgłaszać się 3 razy w tygodniu w KP I w Jeleniej Górze.

<b>Mysłakowice, ul. Kamienna</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali 21-letniego mieszkańca Mysłakowic poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy za czyn z artykułu 289§2 kk, tj. krótkotrwałe użycie pojazdu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Kraszewskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 18-letniego Macieja R. mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 23 maja br na ul. Wojewódzkiej w Jeleniej Górze dokonał napadu rabunkowego na 14-letnim chłopcu, któremu ukradł telefon komórkowy o wartości 500 zł. Mienie odzyskano. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Miłkowic poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 289§2 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 62, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,83 promile).

<b>Jelenia Góra, ul. Mieszka</b>
Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości (1,52 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP I w Jeleniej Górze w pościgu zatrzymali dwóch 18-letnich mieszkańców Jeleniej Góry, którzy ukradli odzież o wartości 506 zł na szkodę jednego ze sklepów sportowych w Jeleniej Górze. Mienie odzyskano. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group