Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7030
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 28 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:53
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w toku czynności operacyjnych ustalili, że 16-letni mieszkaniec Jeleniej Góry ukradł kocioł gastronomiczny wykonany ze stali kwasoodpornej o wartości 500 zł na szkodę jeleniogórzanki. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które zwrócono właścicielce. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania nieletniego sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie wobec 20-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jest sprawcą wymuszenia rozbójniczego.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 289§1 kk, 191 §1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Słowackiego</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 51-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 278§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy.

<b>Podgórzyn</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 41 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,66 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju</b>
Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 21-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p, pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi do 18.11.2005 roku.

<b>Karpacz</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali kierującego samochodem marki Daewoo Tico 52-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości -2 promile.

<b>Jelenia Góra, ul. Zachodnia</b>
Policjanci zatrzymali 40-letniego jeleniogórzanina, który strzelił z broni gazowej do 17-letniego chłopca bez przyczyny. Pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci zabezpieczyli łuskę. Sprawca po wykonaniu czynności został zwolniony do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group