Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4790
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 15 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:44
Autor: kmp

<b>Wojanów</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wrocławia, który kierował samochodem osobowym marki Fiat Stilo pomimo orzeczenia wobec niego przez Sąd Rejonowy w Jaśle zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w okresie od 18.10.2004 do 18.10.2005.

<b>Mysłakowice, ul. Górska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Escort 28-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował pojazdem pomimo prawomocnego orzeczenia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze dot. zakazu prowadzenia przez wymienionego pojazdów.

<b>Skrzyżowanie Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat 126p 48-letniego mieszkańca Ścięgien, który kierował w stanie nietrzeźwości – 2,34 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci zatrzymali rowerzystę lat 35 bez stałego miejsca zamieszkania, który jechał w stanie nietrzeźwości -0,56 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Kierująca samochodem marki Fiat Seicento 40-letnia mieszkanka Jeleniej Góry jadąc z kierunku Cieplic do ul. Okopowej nie zachowała należytych środków ostrożności i potrąciła 39-letnią rowerzystkę jadącą w tym samym kierunku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. Piastowska</b>
Policjanci z KP w Szklarskiej Porębie w wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę kradzieży mienia, którym okazał się 16-letni mieszkaniec Szklarskiej Poręby. Ponadto nieletni przyznał się do popełnienia innych kilkunastu czynów karalnych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Szklarska Poręba.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group