Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 7 kwietnia
Imieniny: Donata, Jana
Czytających: 12688
Zalogowanych: 34
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 21 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:34
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Halerczyków</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wrocławia poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 245 §1 kk.

<b>Miłków</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 24-letniego mieszkańca Świecia poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w dniu 14.06.2005 roku.

<b>Jelenia Góra, ul. Ziemowita</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 66 –letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§2 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego </b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,92 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Szymanowskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego rowerzystę mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,68 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Kiepury</b>
Policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat 126p 49-letniego mieszkańca Jeżowa Sudeckiego, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,28 promila).

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
410
Brawura kierowców
59%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
34%
Kiepski stan naszych dróg
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kotlina Jeleniogórska w czołówce majówkowych propozycji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Kolorowe Jeziorka bezpieczniejsze dla turystów
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group