Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6994
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 1 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:02
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw. z PG KMP w Jeleniej Górze realizując sprawę operacyjną zatrzymali na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia pożyczki gotówkowej w kwocie 5300 zł 48-letnią jeleniogórzankę i 48 –letniego mężczyznę bez stałego miejsca zameldowania. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Dzielnicowy KP II w Jeleniej Górze zatrzymał 18-letniego mieszkańca Piechowic, który posiadał skradziony w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 13 sierpnia br telefon komórkowy.

<b>Jelenia Góra, ul. Warszawska</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina i 26-letniego mieszkańca Kamiennej Góry na gorącym uczynku produkcji polskiej heroiny. Zabezpieczono półprodukty, prekursory i naczynia. Sprawcy zostali osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Kryminalnego KP w Karpaczu w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 20-letniego mieszkańca, który jest sprawcą kradzieży z włamaniem do samochodu marki Daewoo Lanos. Z pojazdu mężczyzna ukradł radioodtwarzacz. Ponadto w wyniku przeprowadzonych czynności wymieniony przyznał się do kilku innych kradzieży z włamaniem do samochodów w Karpaczu. Zatrzymanego osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3miesięcy wobec 23-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o zabójstwo w nocy z 28 na 29 sierpnia br 66-letniego mężczyzny oraz o usiłowanie zabójstwa 30-letniego jeleniogórzanina.

<b>Piechowice</b>
Policjanci zatrzymali 30-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu z dnia 27 czerwca br do dalszych czynności prawnych w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Policjanci zatrzymali 39-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,66 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Kubsza</b>
Policjanci zatrzymali 58-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,5 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>
Policjanci zatrzymali 18-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze z dnia 26.08.2005 roku.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Starej Kamienicy poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Świdniku.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Policjanci zatrzymali 22 –letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Katowicach za czyn z artykułu 278 § 1 kk. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group