Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7331
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 23 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:55
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w bezpośrednim pościgu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 23 lata. Obaj są mieszkańcami Jeleniej Góry. Mężczyźni uszkodzili kabel energetyczny powodując straty w wysokości 1200 zł na szkodę mieszkańca Jeżowa Sudeckiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kowar, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,20 promila.

<b>Kowary, ul. Kowalska</b>
Policjanci zatrzymali 57-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,52 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wita Stwosza</b>
Funkcjonariusze dw z PG KMP w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, że 37-letni jeleniogórzanin w okresie od kwietnia do 15 września br nielegalnie pobierał energię elektryczną czym działał na szkodę Koncernu EnergiaPro. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Borowice</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze. Mężczyznę osadzono w PDOZ do wytrzeźwienia. Miał 4,02 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 1000 zł wobec 31-letniego jeleniogórzanina, który w dniu 20 bm kierował motocyklem w stanie nietrzeźwości – 2,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group