Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5167
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 3 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:35
Autor: kmp

<b>Podgórze</b>
Kierująca samochodem marki Daewoo Tamiz 65 letnia mieszkanka jeleniej Góry nie zachowała należytej ostrożności podczas parkowania samochodu i przejechała przez belkę oznaczającą granice parkingu. Pojazd stoczył się ze skarpy i wjechał do lasu. Na skutek wypadku pasażerka, lat 76 doznała obrażeń ciała w postaci złamania żebra i ogólnych potłuczeń. Pozostała w szpitalu w Jeleniej Górze Kierującej pobrano krew do badań i po opatrzeniu zadrapań w szpitalu zwolniono do domu.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Pracownicy ochrony ujęli na gorącym uczynku nieletniego , lat 15, który w hipermarkecie Carrefour w celu osiągnięcia korzyści majątkowej na torebkę o wartości 39 zł, 99 gr. Przełożył kod kreskowy o wartości 9 zł,99 gr. Nieletniego po wykonaniu czynności procesowych zwolniono do domu.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 19 i 21 letnich mieszkańców Kowar, podejrzanych o to, że w dniu 30.07.2005 roku w Kowarach usiłowali dokonać czynnej napaści na funkcjonariusza Policji- podczas pełnienia przez niego obowiązków służbowych, w ten sposób, że nie reagowali na polecenia wydawane przez w/w funkcjonariusza i wymachiwali rekami, w których trzymali kamienie- sprawiając swoim zachowaniem uzasadnione podejrzenie, że chcą zaatakować funkcjonariusza, jednak zamierzonego celu nie osiągnęli, gdyż zostali powstrzymani poprzez oddanie strzału ostrzegawczego przez policjanta.

<b>Jelenia Góra</b>
Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 47 letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że w dniu 27.07.2005 roku w Jeleniej Górze przy ul. Panieńskiej próbował dokonać kradzieży 250 metrów przewodów elektrycznych o wartości 350 zł na szkodę Energia Pro w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group