Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7411
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 2 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:36
Autor: kmp

<b>Mysłakowice, ul. Szkolna</b>
40 letni mieszkaniec Mysłakowic pod pretekstem przeprowadzenia rozmowy wywołał w ustronne miejsce 31 letniego policjanta ( 14 lat w Policji), kierownika Referatu Kryminalnego KP Kowary, aktualnie na urlopie, a następnie przez uderzenie otwarta dłonią w twarz spowodował u niego obrażenia ciała w postaci rozcięcia dolnej wargi. Ponadto sprawca groził popełnieniem przestępstwa na dzieciach pokrzywdzonego. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

<b>Kowary, ul. Wiejska</b>
Funkcjonariusz Zespołu Prewencji KP Kowary, lat 41 interweniował wobec 23 i 19 letnich mieszkańców Kowar, którzy rzucali przedmiotami z wiaduktu przez jezdnię. W trakcie zatrzymania sprawcy zachowywali się agresywnie oraz trzymali w rękach kamienie chcąc uderzyć policjanta. W związku z tym funkcjonariusz oddał strzał ostrzegawczy z broni służbowej. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawcy zostali osadzeni w PDOZ.

<b>Mysłakowice</b>
Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 31 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który miał 1,5 promila alkoholu we krwi i kierował samochodem osobowym marki VW Passat.

<b>Jelenia Góra, ul. Poznańska.</b>
Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego KP I w Jeleniej Górze dokonali zatrzymania mieszkańca jeleniej Góry, który kierował samochodem marki VW Vento i miał 1,8 promila alkoholu we krwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group