Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7672
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 22 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:58
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Cmentarna</b>
Policjanci zatrzymali 39-letniego kierowcę Fiata 126, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,14 promila.

<b>Jelenia Góra</b>Szklarska Poręba, ul. Mickiewicza
Funkcjonariusze pionu prewencji KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali 30-letniego operatora koparki, który był w stanie nietrzeźwości -0,8 promila. W trakcie robót kanalizacji burzowej w/wymieniony operator koparki uszkodził rurę gazu ziemnego o przekroju 30 mm. Uszkodzenie to nie spowodowało zagrożenia życia i zdrowia ludzi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

<b>Gmina Janowice Wielkie i Jeżów Sudecki</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Komisariatu I Policji w wyniku realizacji sprawy operacyjnej zlikwidowali dwie dziuple na terenie powiatu jeleniogórskiego i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 26, 27 i 33 –lata. 26 i 27 –latek są mieszkańcami gminy Jeżów Sudecki, a 33-latek jest mieszkańcem gminy Janowice Wielkie. Ponadto policjanci w garażach w tych miejscowościach znaleźli dwa samochody skradzione we wrześniu br o łącznej wartości 110 tys. zł oraz dużo części mechanicznych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 41-letniego jeleniogórzanina za usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednej z altanek w Jeleniej Górze przy ul. Krakowskiej.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 51§ 2 kk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group