Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3915
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 16 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:28
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Łomnicka</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej 18-letniego mieszkańca Kowar, który kierował samochodem marki Syrena w stanie nietrzeźwości – 0,66 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Grottgera</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 46-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który kierował Seatem Toledo w stanie nietrzeźwości -2,30 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Moniuszki</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 46-letniego mieszkańca Dąbrowicy, który kierował po drodze publicznej koparko – ładowarką bez numerów rejestracyjnych w stanie nietrzeźwości – 0,52 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Świętojańska</b>
Policjanci z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 52-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który uszkodził samochód marki Fiat Panda na szkodę jeleniogórzanina. Straty właściciel oszacował na kwotę 700 zł. Sprawcę po wykonaniu czynności zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Piechowice, Trasa nr 3</b>
Funkcjonariusze Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 52 mieszkańca Piechowic, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,82 promile. Ponadto mężczyzna kierował wbrew sądowemu zakazowi.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Prudnika, który posiadał 2 działki marihuany. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca Kowar, który kierował samochodem marki Skoda w stanie nietrzeźwości – 2,86 promila.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Policjanci pionu prewencji KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali 27-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 3,26 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Dworcowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości – 0,8 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego jeleniogórzanina, który kierował Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości -2,08 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał Fiatem 126p w stanie nietrzeźwości – 1,98 promila.

<b>Karpacz, ul. Obrońców </b>
Policjanci zatrzymali kierującego VW Passatem – 49-letniego mieszkańca Wrocławia, który jechał w stanie nietrzeźwości -2,82 promila.

<b>Miłków</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn, który kierował Fiatem Uno w stanie nietrzeźwości – 1,26 promila.

<b>Wojanów</b>
Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Wojanowa, który uszkodził samochód marki Renault należący do mieszkańca Mysłakowic. Pokrzywdzony z tego tytułu poniósł straty w wysokości 1500 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, Podwale</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze z dnia 04.08.2005 roku.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie nakazu osadzenia w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 286§3 kk.

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 23-24 lipca br z terenu pola namiotowego w Świeradowie Zdrój oddaliła się w nieznanym kierunku się Gracjana K. lat 21 i do dnia dzisiejszego nie powróciła , jak również nie kontaktowała się z rodziną.
Wzrost – 170 cm, waga – 65-67 kg, wiek 21 lat, oczy piwne, uszy wyraźnie odstające, włosy krótkie do ramion czarne, nos prosty, uzębienie pełne, cera śniada.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group