Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 3710
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 29 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:48
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Karpacka</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 49-letniego mieszkańca Kowar poszukiwanego na postawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 6 miesięcy za czyn z artykułu 200§1 kk.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec Cezarego F. lat 17 mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o dokonanie w okresie od 05.05.2005 do 26.06.2005 roku kilkunastu kradzieży telefonów komórkowych, pieniędzy i innych przedmiotów o wartości około 13.140 zł

<b>Jelenia Góra, ul. Słowiańska</b>
51-letni mieszkaniec Jeleniej Góry znalazł w budynku, w którym mieszka na strychu pistolet GUERNICA zawinięty w szmaty i nasączony olejem. Ponadto znajdował się tam dodatkowy magazynek z dwoma pociskami.

<b>Kowary, ul. Matejki</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 17-letniego mieszkańca Kowar, który kierował Fiatem 126p bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości -0, 5 promila.

<b>Gmina Karpacz</b>
77 letni mężczyzna mieszkaniec jednego z domów opieki społecznej pchnął nożem drugiego z mieszkańców w wieku 83-letniego. Bezpośrednio po zdarzeniu sprawca został zatrzymany w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 31-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który groził swojej 23-letniej konkubinie pozbawieniem życia i zdrowia. Mężczyzna znęcał się nad kobietą psychicznie i fizycznie przez okres około 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Mysłakowice, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci zatrzymali 41-letniego rowerzystę mieszkańca Wojanowa, który kierował w stanie nietrzeźwości -1,74 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group