Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3376
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 5 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 17:23
Autor: kmp

Jelenia Góra, ul. Drzymały

Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali pościgu 29-letniego jeleniogórzanina, który dokonał rozboju na dwóch innych mieszkańcach Jeleniej Góry w wieku 18 i 17 lat. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II

Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze oraz pracownicy ochrony jednego z marketów zatrzymali w pościgu 18-letniego mieszkańca Wojanowa, który ukradł płyty DVD oraz maszynkę do golenia powodując straty w wysokości 264 zł na szkodę hipermarketu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra

Funkcjonariusze Sekcji dw z PG KMP w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 36-letni jeleniogórzanin na podstawie sfałszowanego zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach z jednej z firm budowlanych wyłudził kredyty gotówkowe na łączną kwotę około 9.800 zł na szkodę trzech banków z/s w Jeleniej Górze. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Sprawa rozwojowa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola

Funkcjonariusze Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 2,38 promila oraz nie stosował się do prawomocnego wyroku Sądu dot. zakazu prowadzenia przez wymienionego pojazdów obowiązującego do dnia 8.10.2005. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2500 zł wobec 20-letniego mieszkańca Podgórzyna, który w dniu 2 października br kierował samochodem marki Mitsubishi Galant w stanie nietrzeźwości, uderzył w drzewo i spowodował wypadek drogowy, w wyniku którego jego pasażerka 16-letnia dziewczyna doznała ciężkich obrażeń ciała.

Jelenia Góra

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 41-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że kierując samochodem marki Polonez w stanie nietrzeźwości potrącił prawidłowo przechodzącego przez jezdnię 34-letniego jeleniogórzanina.

Jelenia Góra, ul. Kasprowicza

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p -36-letniego jeleniogórzanina, który jechał w stanie nietrzeźwości – 3,18 promila.

Jelenia Góra, ul. 1-go Maja

Policjanci Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świecia poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze do dalszych czynności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group