Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7346
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wtorek, 30 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:04
Autor: kmp

<b>Areszt za uderzenie policjanta</b>
W Kostrzycy na ulicy Jeleniogórskiej policjanci Ogniwa Prewencji z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali na podstawie informacji operacyjnych 40-letniego mieszkańca Mysłakowic podejrzanego o to, że w dniu 29 lipca br dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej policjanta z Komisariatu Policji w Kowarach, ponadto groził popełnienie przestępstwa na dzieciach pokrzywdzonego.
Zatrzymanego osadzono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Za naruszenie nietykalności cielesnej oraz groźby sprawcy grozi kara grzywny, ograniczenia wolności bądź pozbawienia wolności do lat 3.
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze wobec 40-latka zastosował na areszt na 3 miesiące.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego jeleniogórzanina podejrzewanego o pobicie, a następnie uduszenie w trakcie libacji alkoholowej 66-letniego mężczyznę mieszkańca Jeleniej Góry w jego mieszkaniu. Ustalono również, że w przestępstwie tym 24-latkowi pomagał 30-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Czynności procesowe na miejscu zdarzenia wykonywali funkcjonariusze Sekcji Dochodzeniowo – Śledczej KMP w Jeleniej Górze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Grota Roweckiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 21 lat obaj mieszkańcy Jeleniej Góry. Zatrzymani pobili 30-letniego jeleniogórzanina, a następnie ukradli mu ubranie i telefon komórkowy. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami całego ciała został przewieziony do szpitala. Według lekarza dyżurnego stan pobitego mężczyzny jest ciężki zagrażający życiu. Postępowanie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Szklarska Poręba, ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali kierującego samochodem marki Fiat 126 p 21-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. Mężczyzna poruszał się pojazdem, który został skradziony dzień wcześniej z ulicy Grota Roweckiego w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 40-letniej jeleniogórzanki, która w dniu 28 bm. słowami powszechnie uznanymi za obelżywe znieważyła funkcjonariusza Policji, wykonującego obowiązki służbowe.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 14-letniego chłopca uciekiniera z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Nieletni poszukiwany był nakazem doprowadzenia wyd. przez Sąd Rejonowy Wydział III Rodzinny w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group