Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 9267
Zalogowanych: 50
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Poniedziałek, 5 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:56
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 42-letniej jeleniogórzanki i 48-letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanych o to, że w dniu 31 sierpnia br usiłowali wyłudzić pożyczkę gotówkową w kwocie 5300 zł na szkodę jednej z firm kredytowych.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę, który jechał po spożyciu alkoholu – 0,48 promila oraz nietrzeźwego kierującego Polonezem Truck 54-letniego jeleniogórzanina, - 1,34 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Matejki</b>
Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 50-letnią mieszkankę Jeleniej Góry poszukiwaną na podstawie listu gończego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 190 §1 kk, 284§2 kk.

<b>Piechowice</b>
Dzielnicowi z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ujawnili w jednym z garaży samochód osobowy marki VW Passat, który został skradziony w dniu 2 lipca br z terenu Karpacza. Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Piechowic, który ten samochód przyjął i pomógł w ukryciu wiedząc, że pochodzi z kradzieży. Sprawca PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, ul. Konstytucji 3 Maja</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p 27-letniego mieszkańca Karpacza, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,6 promila.

<b>Kowary</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali 4 rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości – 1,64 promila, 1,28 promila, 1,74 promila i 2,30 promila.

<b>Dziwiszów</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 52-letniego mieszkańca Dziwiszowa, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,63 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystów, którzy jechali w stanie nietrzeźwości – 0, 78 promila oraz 0,71 promila

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 40-letniego mieszkańca Piechowic podejrzanego o to, że ukrył w swoim garażu samochód marki VW Passat wiedząc, że pochodzi z kradzieży.

<b>Kowary, ul. Matejki</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali 49-letniego mieszkańca Kowar poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 50 dni wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§1 kk.

<b>Podgórzyn, ul. Żołnierska</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali dwóch nietrzeźwych mieszkańców gminy Podgórzyn, którzy jechali rowerami w stanie nietrzeźwości – 1,08 promila i 2, 22 promila.

<b>Szklarska Poręba</b>
Funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Legnicy, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – 1,22 promila.

<b>Miłków</b>
Dzielnicowi z KP w Karpaczu zatrzymali 25-letniego mieszkańca Wrocławia poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową Wrocław – Śródmieście.

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
919
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry Uliczne – niedziela, wideorelacja
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group