Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2332
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Poniedziałek, 22 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:18
Autor: kmp

<b>Gmina Podgórzyn</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, żę 42-letni mieszkaniec gminy Podgórzyna ukrył w swoim garażu samochód osobowy marki Seat Leon, który został skradziony w dniu 14 sierpnia br z terenu Karpacza. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Pojazd zabezpieczono do badań. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KPI w Jeleniej Górze w trakcie wykonywania czynności operacyjnych zatrzymali 63-letniego jeleniogórzanina, który posiadał cztery komputery z zainstalowanymi nielegalnymi oprogramowaniami, a dwa z nich używał do prowadzenia działalności gospodarczej oraz płyty CD z nielegalnym oprogramowaniem. Zatrzymanego po wykonaniu czynności zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Morcinka</b>
Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który w stanie nietrzeźwości 2,56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu nożem ugodził swojego 44 –letniego brata również mieszkańca Jeleniej Góry oraz 41-letnią kobietę. Poszkodowany mężczyzna doznał obrażeń krtani, które to obrażenia stwarzały realne zagrożenie dla jego życia. Natomiast kobieta doznała rany kłutej okolicy lędźwiowej prawej. Wszyscy uczestnicy zdarzenia spożywali wcześniej alkohol. Pokrzywdzony mężczyzna miał 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wrocławska</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowego zatrzymali 44-letniego mieszkańca Kowar oraz 38-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, którzy ukradli 54 szt. krawężników powodując straty w wysokości około 600 zł na szkodę Przedsiębiorstwa Robót Drogowych z/s w Jeleniej Górze. Skradzione mienie odzyskano w całości. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Po wykonaniu czynności zwolnieni. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Pola</b>
31-letni obywatel Niemiec powiadomił Policję, że jeleniogórzanin przywłaszczył sobie wcześnie użyczony przez niego samochód marki Ford Scorpio o wartości 10.000 zł na szkodę zgłaszającego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letnią mieszkankę Kamiennej Góry, która posiadała działkę amfetaminy oraz 12 tabletek Clomazepamum. Po wykonaniu czynności zwolniona. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 57-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,38 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group