Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5500
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. I): Jelenia Góra

Poniedziałek, 12 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:39
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 37-letniego jeleniogórzanina, który w od stycznia 2003 roku do07.09.2005 znęcał się psychicznie i fizycznie na swoją konkubiną i jej dziećmi.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 29-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że w dniu 7 bm w Jeleniej Górze jechał rowerem w stanie nietrzeźwości.

<b>Jelenia Góra</b>
W jednym z mieszkań w Jeleniej Górze w trakcie libacji alkoholowej 35-letnia jeleniogórzanka ugodziła nożem swojego 45-letniego konkubenta. Mężczyzna w wyniku tego zdarzenia doznał ran ciętych klatki piersiowej po stronie lewej oraz lewego przedramienia. Sprawczyni ugodzenia zbiegła z miejsca zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Kierujący samochodem marki Daewoo Tico 54-letni mieszkaniec Kalisza na przejściu dla pieszych potrącił przechodzącego przez nie mężczyznę, mieszkańca Jeleniej Góry. Pieszy doznał załamania podudzi obu nóg. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy Wrocław – Śródmieście.

<b>Wojcieszyce</b>
Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letniego mieszkańca Wojcieszyc poszukiwanego na podstawie nakazu przyjęcia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§2 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 97 dni.

<b>Wojanów</b>
Funkcjonariusze SP KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 52-letnigo rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,30 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group