Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7325
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Wtorek, 24 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:15
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Karola Miarki</b>
Tomasz K. lat 27 mieszkaniec Jeleniej Góry wszedł po piorunochronie na balkon na piętrze budynku i przez otwarte okno dostał się do hali szwalniczej jednej z firm będącej w remoncie. Z pomieszczenia sprawca ukradł frezarkę, piłę tarczową, wkrętarkę akumulatorową. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę nie mniejszą niż 750 zł. Tomasz K. został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży przez pracowników szwalni, a następnie przekazany do dalszych czynności prawnych Policji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze

<b>Jelenia Góra, Osiedle Robotnicze</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 41 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

<b>Jelenia Góra ul. Legnicka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat Seicento lat 52 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

<b>Jelenia Góra ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford Fiesta lat 22 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,4 promila).

<b>Mysłakowice</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę 39-letniego mieszkańca Mysłakowic, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

<b>Szklarska Poręba ul. Jedności Narodowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat 126 p lat 18 mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,6 promila).

<b>Szklarska Poręba ul. Wojska Polskiego</b>
Funkcjonariusze prewencji KP w szklarskiej Porębie zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę lat 17 zam. Szklarska Poręba, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 500 zł wobec Zenona M. lat 60 zam. Jelenia Góra podejrzanego o to, że w dniu 20 maja br ukradł rower.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Sekcji Dochodzeniowo – Śledczej KMP w Jeleniej Górze oraz Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec Piotra M. lat 21 mieszkańca gminy Mysłakowice podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego w Bukowcu w dniu 21 maja br, w którym poszkodowana kobieta doznała obrażeń realnie zagrażających życiu.

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec Serafina K. lat 40 mieszkańca Zielonej Góry, podejrzanego o to, że w dniu 22 maja br posiadał polską heroinę.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Jana M. lat 48 zam. Jelenia Góra poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za czyn z artykułu 286§ 1 kk, tj. oszustwo.

<b>Jelenia Góra, ul. Pocztowa</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Zdzisława J. lat 43 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a §1 kk, tj. jazda w stanie nietrzeźwości.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali Sebastiana L. lat 23 zam. Jelenia Góra poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Zjednoczenia Narodowego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 51 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,24 promila).

<b> Marczyce</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali do kontroli drogowej 56- letniego mieszkańca Kowar, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości (1,4 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 31 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował Fiatem Ducato w stanie nietrzeźwości (1,39 promila).

<b>Karpacz ul. Staszica</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali do kontroli drogowej 51- letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości (1,2 promila). Ponadto w czasie kontroli mężczyzna nie posiadał prawa jazdy.

<b>Jelenia Góra, ul. Nowowiejska</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego mężczyznę i 48 –letnią kobietę – mieszkańców Jeleniej Góry, którzy jechali rowerami w stanie nietrzeźwości. Kobieta -1,4 promila, a mężczyzna -1,8 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 48 zam. Jelenia Góra, który kierował w stanie nietrzeźwości (2 promile).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group