Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3417
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Środa, 8 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 17:55
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego mieszkańca Oleśnicy poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sad Rejonowy w Oleśnicy.

<b>Kowary ul. 1 Maja</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Kowarach ustalili, że dwóch 18–letnich mieszkańców Kowar wspólnie z 15–latkiem sprayem namalowali na jednym z budynków graffi o treści „Hory”. Wartość zniszczonego mienia wynosi nie mniej niż 250 zł. Policjanci zatrzymali 18-latków, a obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania 15-letniego sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Policjanci w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że 26-letni mieszkaniec Jeleniej Góry jest sprawcą kradzieży i wymuszenia rozbójniczego. Mężczyzna grożąc swojemu 18- letniemu znajomemu pobiciem, zmuszał go do spożycia alkoholu, a następnie go okradł. Pokrzywdzony poniesione w wyniku kradzieży straty oszacował na kwotę nie mniejszą niż 1300 zł. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group