Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8959
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Środa, 23 sierpnia 2006, 0:00
Autor: Ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów

<b>SZKLARSKA PORĘBA</b>
<b>Nieudana kradzież</b>

41- letni mieszkaniec Szklarskiej Poręby, będąc na przepustce w trakcie odbywania kary więzienia, postanowił wykorzystać wolny czas okradając cudze mieszkanie. Włamanie nie udało się, ponieważ złodzieja spłoszył właściciel mieszkania. Do aresztu doprowadziła bandytę policja.

<b> JELENIA GÓRA</b>
<b>Dozór policyjny wobec 27- latka</b>

Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 27 -latka z Jeleniej Góry. Jest on podejrzany o to, że uszkodził karoserię samochodu należącego do mieszkanki Jeleniej Góry. Ponadto kilkakrotnie groził jej pozbawieniem życia.

<b>JELENIA GÓRA,SZKLARSKA PORĘBA,PIECHOWICE</b>
<b>Plaga pijanych rowerzystów</b>

Na ulicy Sądowej w Jeleniej Górze policjanci zatrzymali 19-sto letniego chłopaka, który jechał rowerem pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał ponad jeden promil alkoholu.Kolejny rowerzysta, zatrzymany na ul. 1 Maja, miał 3 promile alkoholu, a na ul. Ogińskiego rowerem jechał 48-latek, który w wydychanym powietrzu miał 1,2 promila alkoholu.
W Szklarskiej Porębie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 36-cio letniego mężczyznę, który także jechał na rowerze zygzakiem. Badanie wykazało u niego 1,6 promila. Tyle samo alkoholu w wydychanym powietrzu miał rowerzysta z Piechowic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group