Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3573
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Wtorek, 22 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 22 sierpnia 2006, 12:39
Autor: Ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA</b>
<b>Kolejni pijani rodzice</b>

Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego jeleniogórzanina i 26-letnią jeleniogórzankę, którzy narazili na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu trójkę swoich dzieci w wieku 4,5 i 9 lat. Zatrzymani po pijanemu sprawowali opiekę nad dziećmi. Mężczyzna miał prawie 3 promile, a kobieta blisko 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zostali umieszczeni w policyjnym areszcie, a dzieci w Domu Dziecka.

<b>JANOWICE WIELKIE</b>
<b>Zderzenie z rowerzystą</b>

22-letni mieszkaniec Janowic Wielkich nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, siadł za kierownicę Golfa. W trakcie jazdy pękła opona w aucie, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z rowerzystą. 44-letni rowerzysta doznał złamania kości piszczelowej i złamania kości śródstopia. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

<b>JELENIA GÓRA</b>
<b>Poszkodowany rowerzysta</b>

Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Wolności samochód marki Nissan nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym rowerzystą. W wyniku uderzenia rowerzysta doznał obrażeń głowy i kręgosłupa, ma złamaną rękę i żebra. Trafił do szpitala. Kierowca Nissana był trzeźwy.

<b>PIECHOWICE</b>
<b>Zaatakował policjantów</b>

Policja zatrzymała 55-cio letniego mieszkańca Piechowic, który wszczął awanturę domową. W trakcie interwencji mężczyzna rzucił się na funkcjonariusz, groził im pozbawieniem życia. Sprawca był pijany, miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił do policyjnego aresztu.

<b>JELENIA GÓRA</b>
<b>Aresztowani</b>

Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował areszt wobec 24-letniego mieszkańca Starej Kamienicy podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Do aresztu trafił również 27-mio latek, który kilka dni temu włamał się do przyczepy campingowej i próbował ukraść butlę gazową.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group