Piątek, 23 lutego
Imieniny: Damiana, Izabeli
Czytających: 7567
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Polcyjna

Czwartek, 2 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:01
Autor: kmp

<b>Karpacz, koryto rzeki „Łomnica”.</b>
Znaleziono zwłoki 36-letniego mężczyzny, mieszkańca Karpacza. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn zgonu. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze zwłoki zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Wojcieszyce</b>
Funkcjonariusze Grupy Samochodowej Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze na bazie informacji operacyjnej odnaleźli części należące do trzech samochodów marki Renault Laguna, Master i Skoda Fabia, które zostały skradzione na terenie miasta Jeleniej Góry. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Lwówecka</b>
Funkcjonariusze z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali Stanisława F. lat 49 mieszkańca gminy Stara Kamienica poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do najbliższego Aresztu Śledczego lub Zakładu Karnego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

<b>Jelenia Góra ul. Piłsudskiego</b>
Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Marka G. lat 43 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

<b>Jelenia Góra ul. Sobieskiego.</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami z KP I w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych przeszukali pomieszczenia mieszkalne należące do 26 –letniego mieszkańca Jeleniej Góry. W wyniku tych czynności policjanci znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży z włamaniem do jednej z kwiaciarni w Jeleniej Górze, która była w nocy z 27 na 28 maja br. Wartość odzyskanego mienia oszacowano na kwotę 2000 zł. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary ul. Wolności.</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców Kowar w wieku 15 i 16 lat. Jeden z nich posiadał 47 sztuk nasion konopii indyjskiej, a drugi 1 tabletkę ekstazy. Po wykonaniu czynności nieletni zostali przekazani rodzicom. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1373
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Kultura
Otwarcie wystawy o saniach rogatych
 
Kultura
Pułapka na myszy
 
112
Mercedesem w busa
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group