Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5864
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Krewki 60–latek rzucił się z siekierą i kwasem solnym na policjantów

Poniedziałek, 3 listopada 2008, 13:19
Aktualizacja: 13:20
Autor: TEJO
Nerwy poniosły jednego z mieszkańców, który w trakcie interwencji policji, zaatakował funkcjonariuszy niebezpiecznym narzędziem i trującą substancją chemiczną. Może za to spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 23.30. Mężczyzna został zatrzymany podczas zgłoszonej wobec niego interwencji domowej. Jego siostra powiadomiła policję w Cieplicach, że jej 60-letni brat jest pijany i grozi pozbawieniem życia 89-letniej matce.

Kiedy policjanci przyjechali pod wskazany adres, mężczyzna nie chciał ich wpuść do mieszkania, a gdy udało im się wejść agresor zaatakował ich siekierą i kwasem solnym. Po krótkiej szarpaninie napastnik został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna nie poddał się również badaniu na zwartość alkoholu w organizmie, wobec czego pobrano mu krew do badań. Za czynną napaść na policjantów oraz kierowanie gróźb karalnych kodeks karny przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group