Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9644
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Krewka parka w Biedronce

Poniedziałek, 10 maja 2010, 14:35
Aktualizacja: 19:53
Autor: TEJO
Pewien mocno pijany jeleniogórzanin wywołał wczoraj awanturę w markecie, a – kiedy mężczyznę zamknięto w pomieszczeniu – na pomoc przyszła jego nietrzeźwa konkubina i chcąc uwolnić partnera zniszczyła drzwi.

Do przepychanej doszło wczoraj w Biedronce w Cieplicach. Para udała się na zakupy. W sklepie pomiędzy mężczyzną a pracownicą, a później ochroną wywiązała się awantura. Mężczyzna (30 lat) był bardzo agresywny i groził personelowi pozbawieniem życia i zdrowia. Pokrzywdzeni wezwali policję, a na czas oczekiwania, aby sprawca nie uciekł, zamknięto drzwi wejściowe. –Widząc to kobieta (32 lata), aby go uwolnić skopała drzwi, czym spowodowała straty w wysokości 500 zł – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Awanturnicy trafili do policyjnego aresztu do dalszych czynności i wytrzeźwienia. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie mężczyzny wykazało blisko 3 promile, a kobiety 2.
Agresorowi za kierowanie gróźb karalnych grozi kara do dwóch lat więzienia. Jego konkubina za uszkodzenie mienia w celi może spędzić do pięciu lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group