Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11286
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kręcą festiwalowy teledysk

Sobota, 29 maja 2021, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kręcą festiwalowy teledysk
Fot. Przemek Kaczałko
IX Festiwal Młodych Talentów w Cieplickim Centrum Kultury - Przystań Twórcza wkracza w kolejną fazę. Korzystając z gościnności Jeleniogórskiego Centrum Kultury na scenie sali widowiskowej kręcono teledysk z udziałem uczestników warsztatów tanecznych i wokalnych. Efekty poznamy wkrótce.
Mieliśmy próby choreograficzne, a teraz kręcimy teledysk. Przygotowaliśmy kilka etiud, które odgrywamy na scenie, a potem z długiego materiału zostanie złożony 3-minutowy teledysk - powiedziała Ewelina Marciniak z Przystani Twórczej.

Na potrzeby festiwalu przygotowano specjalną piosenkę pod tytułem "Tu w środku jest człowiek".

Utwór jest stylizowany na lata 20. ubiegłego stulecia - powstał specjalnie na ten festiwal. To jest vintage jazz ze współczesnym tekstem, który mówi z jednej strony o tym, że jesteśmy traktowani jako jedna wielka grupa, jako PESEL, kolejne zdjęcie, kolejna osoba w kolejce, ale w gruncie rzeczy to każdy z nas jest inny, wyjątkowy, najważniejszy na świecie. Chcemy, żeby ta świadomość funkcjonowała, abyśmy mieli prawo być sobą, prawdziwi - każdy jest wyjątkowy, ma marzenia i zasługuje na to, by być traktowany indywidualnie - wyznała E. Marciniak.

Organizatorzy zakładają, że jeszcze w czerwcu uda się opublikować efekty i teledysk pojawi się w sieci internetowej. Uczestnicy przyznają, że warsztaty i proces tworzenia teledysku to niezwykłe wydarzenie w ich życiu.

Atmosfera była cudowna, zrobiliśmy kawał dobrej roboty pod opieką zdolnych trenerów, którzy widać, że robią to z serca - wyznała Agnieszka Kulig, uczestniczka warsztatów. - W pamięci na pewno zapadnie mi to, że mieliśmy też wspaniałych i przesympatycznych tancerzy - uwielbiam atmosferę jaka jest od lat w Przystani Twórczej. W trakcie kręcenia teledysku na scenie czułam magię i spełnienie. Cieszę się, że Przystań Twórcza umożliwia nam rozwijanie swoich pasji. To, co się tworzy dla ludzi jest piękne jak wychodzi z serca, a jestem przekonana, że każdy kto był dzisiaj na scenie cieszył się, że mógł tam być - dodała uczestniczka festiwalu.

Twoja reakcja na artykuł?

17
71%
Cieszy
3
13%
Hahaha
3
13%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group