Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 2996
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kraksa za przejazdem: trzy osoby poszkodowane

Wtorek, 19 lutego 2008, 21:08
Aktualizacja: Środa, 20 lutego 2008, 7:27
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Kraksa za przejazdem: trzy osoby poszkodowane
Fot. Mar
Poważne zderzenie dwóch samochodów osobowych zablokowało przejazd przez ulicę Zgorzelecką w obie strony. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu wspomnianego traktu z ulicą Spółdzielczą, zaraz za przejazdem kolejowym.

Kierująca mercedesem, w którym jechali dziecko i mężczyzna, wyjeżdżała ze skrzyżowania w kierunku Szklarskiej Poręby. Nie zauważyła opla omegi prowadzonego przez młodego kierowcę, który jechał z dużą szybkością w kierunku ronda.

W efekcie opel uderzył w tylne lewe drzwi mercedesa. Oba samochody uległy poważnym uszkodzeniom a trójka pasażerów mercedesa pojechała do szpitala.Dziecku nic się nie stało. Kobieta i jej mąż mają obrażenia, które nie wymagają dłuższego leczenia niż siedem dni. Dlatego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową.

To kolejne zderzenie na tym skrzyżowaniu. Niewątpliwie przyczynia się do tego coraz większy ruch samochodów na tej trasie, ale o tej godzinie nie było zbyt wielu pojazdów. Niedaleko są też dwa niebezpieczne przejścia dla pieszych, na których dochodzi do wypadków. Widać, że wielu kierowców nie przestrzega ustawionych tam ograniczeń prędkości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group